Acı Eşiğini Arttırmak

1

Köle olmanın adımlardan biri mutlaka, acı eşiğinizi arttırmaktır.
Daha önce de söylediğim gibi, acının eğitici bir değeri vardır. Acı başladıktan sonra endorfinler kan dolaşımına girer. Fakat kırbaca yaklaşmadan önce katlanmak istediğiniz acı için vücudunuzu ve zihninizi daha iyi hazırlamanız lazım.
Ne de olsa, Efendinize karşı geliyor gibi görünmek istemezsiniz, istem dışı da olsa “Çok acıyor, yeter” demek gibi, bu hiç hoş karşılanmayacak sadece size daha fazla acı getirecek bir şey olur.
Neden acı çekmek isteyeyim demeden önce, “neden köle olmak istiyorum?” diye sormalısınız kendinize.
Acı eşiğinizi arttırmak sizin ve Efendinizin birlikte yapabileceği bir işlemdir.
Şimdi neden acı eşiğini arttırmanın iyi bir fikir olduğundan bahsedelim. Tabii ki düşman eline esir düştüğünde yapılacak işkenceler karşısında direnç gösterip, nükleer silahlarımızın yerlerini gizli tutabilmen için değil.

Her şeyden önce, seanslarınız daha uzun sürer, bu iyi bir şeydir. Kölelerin mola vermek zorunda kalmadan sizin için daha fazlasını yapabilecek olması, her Efendinin seveceği bir şeydir. Bir uygulama esnasında sizden sessizlik istenirse, gelen acıya karşı, acı eşiğinize bağlı olarak daha az çığlık atarsınız ya da hiç atmazsınız.

Ancak bütün insanlar aynı şekilde yaratılmaz. Her insan da olduğu gibi köle de birbirinden farklıdır. Kendinizi bir mazoşist olarak görseniz de; bu, acının kolay olduğu anlamına gelmez. Acıya daha fazla katlanabilmek için farklı stratejilere ihtiyacınız olabilir. Herkesin farklı olduğu gibi, herkesin acı arttırma yöntemleri de farklı olacaktır. Efendinizden, ne kadar acıya ihtiyacınız olduğunu test etmesi için, ricada bulunun.

Daha fazla acıya teşvik edilmesine yardımcı olmak için ödüller belirlenebilir. Tam aksine bu, cezalar yöntemi ile de teşvik edilebilir. Ödüller orgazm ve başka ayrıcalıklar içerebilir. Cezalar ise orgazm yoksunluğu ya da, mola vermeden uygulamaya devam etmek olabilir.

Çoğu kölede, acı eşiği yavaş ve süreklilik içeren uygulamalarla artabilir. Her seansı bir öncekinden daha yoğun geçirerek köle bir adım yukarıya çıkarılabilir. Beraber daha fazla zaman geçirin.

Nasıl köle olunur, başta zor olabilir. Bu nedenle köle aynı seansta birden fazla defa aynı uygulamaya maruz bırakılmamalı, Kölenin alabileceği kadarını vermek, en iyi eğitim tekniklerinden biridir.
Sadece fiziksel acı vermekten ziyade, zihinsel olarak da daha fazla acıyı kaldırabileceği empoze edilmeli.

Sevgiler.

 

Önceki İçerikKöleyi Kelimeler Olmadan Aşağılamak
Sonraki İçerikKöle Tembelleşmeye Başlarsa
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.