Acı ile Başa Çıkmak

0

Bir köle olarak acıyla çoğu zaman başa çıkmanız gerekir bu bir ceza olabilir, zevk için de olabilir. Sonuç olarak size uygulanan acıyla başa çıkmanız beklenir.
Zamanla Efendim acıyı uygulandığında öğrendiğim birkaç şey oldu acıya yenilip kendimi çekmemek için, kendinizi geri çekmeniz o an acınızın artmasına sebep olabilir.

  1. İlk adım olarak nefesinizi ayarlamaya çalışın. Kendinizi sakinleştirmeye yardımcı olacak bir şey bu. Derin nefes alıp verin ve darbeler ne kadar acı verici olursa olsun nefes alma ritminizi bozmamaya çalışın. Nefes almaya odaklanmak sesi de minimuma indirebilir. Ağzınızdan nefes alıp vermek ilk zamanlarda daha kolay olabilir. Ilk başlarda bu ritmi tutturmak zor olabilir ama zamanla alışacaksınız. Denemeyi bırakmayın. Ayrıca nefesinizi tutmayın, rahatlamaya çalışın. Kendinizi kasınca o darbe iki katı acı yaratır size. Vücudunuz acıya teslim olsun ama aklınız değil.
  2. Sonucu düşünün. Evet, canınız o an için acıyor olabilir ama bir sonu olacak. Bu ağrı geçecek ne kadar kötü gözükürse gözüksün. Paniklemekten kaçının ve sonucu düşünüp dayanmaya çalışın. Eğer bu bir ceza olarak uygulanıyorsa size, hatanızı düşünmek için yeterince zamanınız vardır. Unutmayın ceza sizin aynı hatayı tekrarlamamanız için var. Bunun üzerine düşünmek, neyden kaynaklandığını bulmak bir sonraki sefer aynı hatayı yapma ihtimalinizi azaltabilir. Ha eğer ki aynı hatayı yaparsanız, sizi daha acılı bir dönem bekliyor olabilir. Acınızdan öğrenmeye çalışın.
  3. Sonuncu ve benim için en önemlisi; size acıyı uygulayan kişinin Efendiniz olduğunu unutmayın. Size inanan ve gelişmenizi isteyen kişi. Sizi bunun için eğitiyor. Zamanını ayırıyor ki siz gelişin. Şanslısınız ki sizinle uğraşıp gelişmeniz için düzeltmeler yapıyor, size inanıyor. Böyle bir durumda asla ama asla acıya yenik düşmek istemem. Unutmayın, Efendiniz sizin sınırlarınızı biliyor ve size inanıyor. Sınırlarınızı bilmesi demek zaten sizin kaldırabileceğinizden fazlasını uygulamayacak demektir, bazen sınırlarınızı zorlamanızı da isteyebilir ama aklınızdan çıkarmamalısınız ki böyle durumlarda hazır olduğunuzu görüyordur. Yani kaldırılamayacak bir şey değildir o acı. Gerekirse gözlerinizi kapatın. Konuşmanıza izin verilmişse af dileyin. Her darbesinde sizin kendi çabanızı görmeli ki size ayırdığı zamanın ilerleme yarattığını görsün sizde. Bu size darbelerin ağrısıyla başa çıkmak için yeterince güç vermeli. Örneğin, ne zaman böyle bir seans geçirsem, Efendim iyi miyim diye sorar ve ben her zaman teşekkür ederim, bu bana görevimi yerine getirmişlik hissi veriyor. Bu hissi çok seviyorum.

Zamanla Efendime her darbe, her acı için minettar olduğumu söyleyebilirim. Yapabildiğim zamanlar cezamı çekerken teşekkür ederim mesela. Çünkü benden vazgeçmiyor aksine doğru yola ışık tutuyor. Işığı takip etmek sizin elinizde tabi. Eğer hemen vazgeçip, denemezseniz bu şansı yanlış degerlendiriyorsunuz anlamına gelebilir.
Zamanla acıdan çok pişmanlık duygusundan canınız yanıyor. Cezamı çekmek için yalvardığım dönemlerdeyim. Başka türlü huzur bulamıyorum. O an hatama o kadar odaklanır oldum ki acı çektiğimi de unutur oldum ara sıra. Sonra pişmanlıktan gözyaşlarımı tutamaz oldum. Acı bazen huzur da getirebilir.

Kısacası, size ayrılan bu zamanın değerini kavrayın ve elinizden gelenin en iyisini yapın. Bir köle olma yolundaysanız, acı bu yolda bulunan faktörlerden biri. Onu kucaklayın, kaçmayın.
Psikolojik olarak kendinizi hazırlamanız da yardımcı olabilir. Ben kemeri gördüğüm zaman ya da tokasının sesini duyduğumda birazdan canımın yanacağını anlıyorum ve kendime tüm maddeleri hatırlatıp en iyi şekilde kucaklamaya çalışıyorum. Ne kadar başarılı oluyorsunuz derseniz, son sefer Efendim nefes almama şans tanıdığında darbeler arasında herhangi bir sorun yaşamadığımi hissettim nefes almada, lakin ne zaman efendim bir anda birden çok darbe vurmaya başladı o zaman ses çıkardım çünkü nefesimi kontrol edemedim. Bunun farkına varmamla üstüne çalışmaya başlamam gerektiğini biliyorum. Gelişmek için elimden geleni yapacağım. Hareketsiz ve sessiz bir oyuncak gibi yatmam benden beklenense bunu öğreneceğim.

Acıyı çekme hakkı size tanındığı için ayrıcalıklı olduğunuzu unutmayın.
Efendinize teşekkür etmenin bir yolu da gelişme gösterdiğinizi kanıtlamak bence. Daha ne diyeyim 🙂

Önceki İçerikÖzgürlük
Sonraki İçerikBir Kölenin Perspektifinden: Efendi Olmak
20 yaşındayım. Öğrenciyim. İki yıldır Efendim'in hizmetindeyim. DDLG yatkınlığı da olan tasmalı bir köleyim. Efendim istediği sürece hizmetinde olacağım.