Acı Vermeye Adım Adım Başlayın

1

BDSM’de acı güzel bir şeydir, özellikle de doğru yapıldığı zaman. Köleye nasıl acı verilir; yalnızca incitmek için değil, aynı zamanda da bi’ hoş hissetmelerine neden olacak bir kıvamda tutmalısınız bu acıyı. Bu özellikle, Efendi ve kölenin birbirine alışkın olmadığında pratik gerektirir. Bir köleye acı vermek için çok adımlı bir yaklaşım benimseyerek herkesin bu süreçte mutlu ve sağlıklı olmasını sağlayın.

Köle eğitimi için herhangi bir şey yapmaya başlamadan önce, eğer bu konuyu daha önce konuşmadıysanız. Bu acının sınırları hakkında biraz konuşun. Bu ayrıntıların hepsinin seanstan önce konuşmaya özen gösterin.

İyi bir fiziksel tepki elde edebilmek için vücudun ısınması gerekiyor. Bunu çeşitli şekillerde yapabilirsiniz. İlk olarak, hafif bir şekilde şaplak atmak ya da köleye ne yapmayı planlıyorsanız ufak ufak başlayabilirsiniz. Bu noktada ona zarar vermeye çalışmıyorsunuz, sinirlerini daha hassas hale getirmeye çalışıyorsunuz ve kanın cildin üst kısmına akmasını sağlıyorsunuz. Bu bir süre devam etmeli. Çünkü bu, kölenin acı hakkında fazla endişe duymadan alıştırılmasına yardımcı olur.

Vücut ısınmış gibi görünmeye başladığında ve köle ona verecek olduğunuz acıyı kabul etmeye hazır gibi gözüktüğünde dozu arttırabilirsiniz.

Acı vermenin anahtarı, nerede duracağınızı bilmenizdir. Köle ile uzun süreler birlikte çalışınca, bu süreç kolaylaşır. Fakat başlangıçta acı verme işini ağırdan almalısınız.

Sonuçta, köleye zarar verirseniz… Vermeyin. Duracağınız yeri bilin.

Sevgiler.
Önceki İçerikMutlu Yıllar
Sonraki İçerikKişi Neden Köle Olmak İster?
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.