Ağız Topu Kullanmadan Sessiz Kalabilmek

1

Ağız topu bir tür tıkaçtır. Genelde esaret sahneleri kurgulanırken baskın eğilimli kişi tarafından, itaatkara uygulansa da, daha yumuşak yatak odası fantezileri için de sıkça kullanılan bir nesnedir.

Eğer iyi bir köle iseniz, Efendinizin sizinle mutlu olduğundan emin olmak için elinizden geleni yaparsınız. İçinde olduğunuz BDSM eğitimi sırasında ne kadar ileri gidilirse gidilsin, yapamayacağınızı düşünseniz bile, söylenenleri genelde yaparsınız. Eğer yeteri kadar ilerlediyseniz Efendiniz artık ağız topu kullanmak istemeyebilir. Ve ağzınızda bir tıkaç olmadan zorlu cezalarda bile sessiz kalmanızı isteyebilir.
Diğer bdsm malzemeleri gibi, ağız topunun da estetik dışında bir amacı var.

Önce odaklanmayı öğrenin. Sadece Efendinizin sesine ve komutlarına odaklanın, başka hiçbir şeyi düşünmemeye çalışın. Bunu yapmanız, sessiz kalmanıza yardımcı olacaktır.

Nefes alış verişinize dikkat edin. Vücudunuza sert bir tokat ya da kırbaç geldiğinde çığlık atmanız gerektiğini hissedersiniz. Doğruyu söylemek gerekirse, bu canınızın acıdığını göstermenin bir yolu olabilir eğer sizden sessizlik istenmemiş olsaydı, çığlık doğru bir reaksiyon olabilirdi; fakat eğer sessiz olmanız isteniyorsa, bu bir sonraki tokatın daha sert gelmesinden başka hiçbir işe yaramayacaktır. Dişinizi sıkın! Yakaladığınız bu bdsm eğitimi şansı belki bir başkasının hayalidir. Sıkın dişinizi!
Yani, çığlık atmak yerine, her darbe alışınızda nefesinizi verin. Bu, vücudunuzun acıya yanıt verme biçimini değiştirmeye başlayacaktır. Nefes alış verişlerinizi düzenlerseniz, zor bir uygulamada sakinliğinizi korursunuz. Boş zamanlarınızda nefes egzersizleri yapabilirsiniz.

 

Uygulamaların bir çoğunda, sürekli olarak ağız topu kullanıldıysa, köle sanki ağzında hala bir tıkaç varmış gibi davranabilir. İstemsizce ağzını açık tutabilir, dudaklarını titretebilir.
Bunun gibi istemsiz davranışlarda, geçiş sürecinizi kolaylaştırmak için.
Ağzınız açıldığında, dilinizi dışarı çıkartın, alt dudağınızın üstüne koyun ve burundan nefes alıp verin. Bu kombinasyon sakinleşmenizi sağlayacaktır. Fakat bu bir geçiş uygulaması, kısa süre sonra ağzınızı sımsıkı kapatmayı öğrenmelisiniz.

ezgif-4-e55afc6dec

bdsm eğitimi her ne kadar bunun için var olsa da; biliyorum, acıyı görmezden gelmek ve tepkisiz kalmak zor. Fakat, yukarıda yazdığım gibi teknikleri uygularsınız, zaman içinde sessiz ve huzurlu olmaya başlayacaksınızdır. Bu durum, Efendinizi mutlu edecektir. Ona tamamen odaklandığınızı göstermiş olacaksınız.
Tabii ki siz yine de, kendinize uygun teknikleri geliştirmeye çalışın.

Sevgiler.
Önceki İçerikYeni Başlayanlar için Lateks Kullanımı
Sonraki İçerikSözde Dominantlar
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.