BDSM İlişkilerinde Mum Ne Kadar Kullanılıyor?

0

Mumlar… Amına kodumunun hızlıca biten mumları, evet hızlıca bitiyor. Bir mum istiyorum, 6 gün gece gündüz yansın, Zippo gibi rüzgarlara falan da dayansın. Bir mumdan fazlasını istiyorum değil mi?
Hayat zaten hep böyle değil mi? Diş macunu alıyorsun “bir diş macunundan fazlası”, çikolata alıyorsun “çikolatadan fazlası” şeklinde hep. Ben de bir mumdan fazlasını istiyorum arkadaş.
Şımarık çocuklar gibiyim, istiyorum; ama hakkımız değil mi yahu. Bu mum piyasasında ciddi bir rekabet yok sanırım. Biraz arge ürge bir şey yapın ulan. Bize, bir mumdan daha fazlasını diğer mumlardan daha ucuza verebileceğinize dair reklamlar yapın, “evim bilmemne” konseptli programlarda. Survivor’a sponsor olun mesela, o Acun’un yanındaki mumlar hiç bitmesin. Bitmiyor di mi onlar zaten, para işte.

Arada sırada paşamın ipini kes, is yapmasın. Güzel bir şeye koy, akmasın. İlk yakışında iyice bir yak ki, güzel erisin. Bu ne laan! Mumsun sen bu muamele niye?

Mum, sadece BDSM içerisinde değil, gerçeğinden daha güzel göstermeye çalıştığımız her mekana serpiştirdiğimiz bir nesne. Yaaa, öyle tanımlarım işte mumu. Mekanın makyajıdır mum işin aslında. Karart en dandik odayı, 6 tane mum yak, oldu işte gayet güzel.

Pastanın üstüne süs olsun diye, güzel olsun diye mum yakarız.
Tavanda teknolojinin harikası olan ampul varken, onu kapatır oda güzel olsun diye mum yakarız. Özel sofralarımızda falan da yakarız.
Ulan bu BDSM bu kadar çirkin mi ki, biz bu süsü sürekli ilişkilerimizde kullanıyoruz?
Ya da bu kadar özel mi ki sürekli süslüyoruz, bu özel muameleyi yapıyoruz? Hele ki yukarıda kendisinden ne kadar haz ettiğimi anlatmama rağmen. İşin aslı o kadar da çok kullanmıyorum.

-iç ses-
Bence kimse de o kadar kullanmıyor zaten.
-iç ses-

Eh dedim ya, mumlar fiyakalıdır; ve fiyakalı şeyler, fotoğraflanır. İlişkinin içerisindeki diğer enstrümanlarla kullanım oranına baktığımızda, yoktur aslında bu meret ama çok varmış gibi gözükür. Çünkü havalıdır.

Kullanımını yazması da, kullanıldığını dinlemesi de, fotoğraflarına bakması da keyiflidir; ama çok bi’ yer kaplamaz ilişkide.

Sevgiler.

Önceki İçerikSarhoş Notları Vol: Bilmemkaç
Sonraki İçerikBDSM Kalıplardan mı İbaret
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.