Bir seans ne kadar uzun olursa olsun duruş, Efendi için her şeydir. O sırada size ne sorulursa sorulsun, zarif ve dengeli olduğunuzdan emin olmalısınız. Duruşunuzu uygun bir şekilde tutabilmek için, kendinizi hem dışarıdan, hem de içten nasıl tutmanız gerektiğini biraz öğrenmeniz gerekir. Bunun için biraz BDSM pozisyonlarından bahsedeceğiz. Düz durmak yeterince basit görünse de, yalpalanmaların ve istem dışı eğilmelerin önüne geçmek için bi hatırlatıcı lazım.

Efendi’nin kullanmanızı sevdiği bir takım köle pozisyonları varsa, o etrafınızda değilken bunları uygulamak iyi bir fikirdir. Bu, farklı sahnelerdeyken vücudunuzun hissetmesi gereken şeylerin kas hafızasını korumanızı sağlayacaktır. Ayrıca, vücudunuza ayakta durmayı veya oturmayı öğretmeye devam etmek için seanslarınız sırasında olabildiğince en iyi konumunuzu koruduğunuzdan emin olun. Mümkün olduğunca, Efendinin sizi gerektiğinde ayarlamasını isteyin. Bu, kendinizi tuttuğunuz pozisyondaki davranış biçiminizi sürekli olarak geliştirecektir. Mümkün olduğunda, bilmeniz beklenen pozisyonları deneyin ve bu pozisyonları ne kadar süreyle sürdürebileceğinizi görün. TV izlerken pozisyonları yapın, duşta olduğunuzda yapın.

BDSM Pozisyonları Neden Gerekli?

Farkına varamayacağınız şey, dış durgunluğun iç sesinizden büyük ölçüde etkilenmesi. İçeride kontrol ve denge kuramazsanız, durgunluğu sürdüremezsiniz. Efendinizle her seansınızda, zihninizi olabildiğince sakinleştirmeye çalışın. İster içinizden bir kelime söyleyin ister solunumunuza odaklanmaya çalışın, vücudunuzu uygun konumda tutmaya çalışmadan önce kafanızdaki endişeleri çözmeye çalışın. Hayat boyunca daha sakin bir tutum oluşturmanıza yardımcı olmak için Efendinizle olan seanslarınızın dışında meditasyon ve diğer sakinleştirici uygulamalar yapabilirsiniz. Seanslar boyunca kendinizi sakin tutmaya çalışın, çünkü bu, o seansta sizden ne isteyebilecek olursa olsun, Efendiye itaat etmenize de yardımcı olacaktır.

Belirli bir duruşu korumanız gereken bir seansta olduğunuzda, görüş alanındaki bir nesneye odaklanmanız iyi bir fikirdir. O nesneyi sadece bir an için titremeyecek şekilde izlemeye çalışın. Tutarlı bir duruş ve görüntü oluşturmak için vücudunuzun belirli bir pozisyonda olması gerekecektir. Efendi, bir sahne esnasında farklı şeylere bakmanızı istiyorsa, bunu yapmanız gerekir, ancak mümkün olduğunda, durmanız gereken yer ve dikkatinizin nerede olduğunu hatırlatmaya yardımcı olacak nesneye geri dönün.

BDSM pozisyonları bir köle veya bir Efendi için önemlidir. Zarif değilseniz, o zaman bu, Efendinin sizinle ilgili bdsm eğitiminde etkili olmadığını gösteren bir işaret olabilir. Bunun yerine, Efendinizi gururlandıracak bir şekilde kendinizi tutmanız gerekir.
Sevgiler.

Önceki İçerikKöle Mutlu Olmayı Hakeder mi?
Sonraki İçerikBdsm Ne Değildir?
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.