BDSM ve Eğlence

0

BDSM ilişkilerini incelerken görmüş olabileceğiniz filmler ve kitaplar, BDSM’nin tümüyle acı ile alakalı olduğunu ortaya koyarken, bu gerçekten biraz uzaktır. Bunun yerine, BDSM’nin eğlenceli olabileceğine inanmalısınız. Her zaman ciddi olmak gerekmez, bir seansta gülünce büyü bozulmaz, korkmayın. Devam edebilirsiniz.

Ortada gülünç bir durum var ise, rol yapmayın. Gülün.
Klasik bir role-play(amına koyayım ingilizce terimleri hiç sevmiyorum.)
Klasik bir rol oyunu olan “kötü öğrenci” ve “sadist öğretmen” senaryosunu işlemek yerine, neden biraz daha yaratıcı olmuyorsunuz? Belki sahnede bir palyaço oluşturursunuz ve saçma sözlerle birlikte bir çizgi film karakteri ekleyebilirsiniz. Tabii ki, Jessica Rabbit harika bir seçim benim için. İkinizin de hoşlandığı birkaç çizgi film karakteri seçin ve bunları bir BDSM seansına ekleyip birbirleriyle nasıl etkileşim kurabileceğini görün. Kıkırdayacaksanız.

Bunlar sizi kesmiyorsa sahip olduğunuz en sinsi kostümleri çıkarabilir ve bunlarla ciddi bir seans yapmaya çalışabilirsiniz. Muhtemelen bulacağınız şeyler, birbirinizden zıt şeyler olacaktır. Örneğin, biriniz, Superman. Diğeriniz, Bugs Bunny olmaya karar verebilir. Ve seansa başladığınızda giyinmiş olduğunuz karakter gibi hareket etmeniz gerektiği kuralına özen gösterin. Bu, seansınıza yeni bir kıvılcım getirecek ve şimdiye kadar yaptığınız en sıcak seanslardan birine dönüşecek. Eğitim programınızı olduğu gibi uygulayın, o gün yürüyüş eğitimi verecekseniz, bunu ciddi bir şekilde verin. Eğer Bugs Bunny gibi giyindeyseniz, onun tavırları ile uygulayın. DDLG ve Petplay hakkındaki yazıları incelemeniz bu bağlamda faydalı olacaktır.

BDSM’nin eğlenceli, yaratıcı ve çok daha yaratıcı olması gerekiyordu, neden aynı sıkıcı sahne fikirlerine yapışmış olasınız? Hayal gücümüz, bizim her şeyimiz.

Sevgiler.

 

Önceki İçerikTam Zamanlı Bir İlişkiye Geçmek
Sonraki İçerikLüle Köle
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.