BDSM ve Rol Oyunları

0

Bazen küçük bir role play BDSM seansınlarınızı, görüşmelerinizi daha ateşli ve eğlenceli bir hale çevirebilir.
Role Play nedir
Bir başkası olduğunuzu düşünüp, bir süreliğine o kişi olmak, stres atmak için de iyi gelir. Bazı durumlarda rol oyunları, genel eğitim deneyiminizi de geliştirmeye yardımcı olur. Rol oyunu için, örneğin bir sınıf ya da ofis sahnesi oluşturmak çok zor değil. Kötü işçi/patron, rolleri oluşturabilirsiniz. Kendi karakteriniz için sitedeki BDSM testini deneyebilirsiniz.

Öncelikle odaya biraz şekil verin.
Evin ya da odanın tamamını bir ofise/iş yerine dönüştürmek zor olabilir. Fakat, elinizden geldiğince bu havayı vermeye çalışın. Küçük bir çalışma masası ve sandalyesi, bir bilgisayar, kağıtlar, kalemlik, zımba. vs vs. halı varsa mutlaka kaldırın. Bütün havayı değiştirir halı. Lanet olası halılar onlar tıpkı federaller gibidir.

Tüm bunlara imkanınız yoksa, çalışan rolündeki kişinize telefon açıp, raporları evinize getirmesini de isteyebilirsiniz. Bu hikayeden kopmadan sizi yatak odasına götürür.

Kıyafetlerinize ya da kostümlerinize özen gösterin. Ofis ortamını ele aldık diye kıyafet örneği veriyorum.

Bir ofis ortamında gibi giyinmek gerçekten olayı daha inandırıcı ve eğlenceli hale getirir. Doğru havayı yaratmaya yardım etmek için bir takım elbise veya kalem etek, gömlek, yüksek topuklar vs. Prezantabl olun. Bu giysilerin görünüşü mükemmel olmak zorunda değil hatta masraftan kısın ve ucuz bir mağazadan edinin elinizde yoksa. Fakat atlamayın, kıyafetler role girmeniz için gerekli olacak.
İnternette bununla ilgili pek çok içerik var.

Oluşabilecek olası senaryolar
-Patron, işçinin şirketten çaldığını öğrenir ancak işçi her isteğini yerine getirirse hiçbir şey söylemeyeceğini taahhüt eder.
-Patron, işini doğru yapmadığı için çalışanını bütün personelin önünde cezalandırır.
-İşçinin işten kaytardığını tespit eder, mesai saatlerinde kaytarmaması için, işçiyi ayaklarından sandalyeye bağlar.
-Patron yeni bir işçi almaya karar verir, ancak bir dizi aşağılayıcı testten sonra.
-Mesaiden sonra işleri bitirmek ve patrona teslim etmesi için, mesaiye kalır.,
-Şirketin ürettiği BDSM oyuncaklarının güvenlirliğini test etmek için, işçinin üzerinde denemesi gerekir.

Bir ofis ortamında BDSM dokunuşları ekleyebileceğiniz pek çok yol vardır. Ne kadar yaratıcı olursanız, sahne o kadar heyecanlı olur. Bir role play bdsm ilişkinize renk katacaktır.
Sevgiler.

Önceki İçerikEfendinizin En İyi Kölesi Olun
Sonraki İçerikBiseksüel İlişkiler
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.