BDSM ve Spor

0

Bu yazıda bir değişiklik olarak, herkes için nasıl olurdan/olmalıdan ziyade. Ben BDSM‘de esnekliği ve sıkılığı, köleye nasıl kattığımdan bahsedeceğim. Her kölede her egzersiz işe yaramaz, unutmamakta fayda var.

Ben köleyi itaat eğitimine alırken, aynı zamanda bir spor programına da alıyorum. Bu kölenin itaatine, estetiklik ve zariflik katmasına büyük fayda sağlamakta.
Isınma, esneme, ihtiyacı olan egzersizler, esneme, soğuma. Şeklinde hemen hemen her görüşmeme kattığım yaklaşık yarım saatlik bir program.

Bir BDSM ilişkisinde, Efendinin, kölesinin her şeyi ile ilgilenmesi gerektiğini unutmamakta fayda var.
Beslenmesi, uyku düzeni de bunlara dahil. Fakat konu hakkında bilgisiz bir dominantın, kölesine bir beslenme ya da spor programı çıkartması doğru değildir. Bunun yerine, bir uzmana yönlendirmekte fayda var.
Bu aktivite hem vücudunuzu şekle sokacak, hem seanslarınızda çok daha enerjik olmanızı sağlayacak. Hem de Efendinize minnet etmeniz için bir sebep daha oluşturacak.

Eğer Efendiniz, sizi böyle bir eğitime alıyorsa ve görüşmeleriniz periyodik aralıklarla değil ise, ona evde devam etmek için yapmanız gerekenleri sorun.

Aylar sonra gelen, ekleme:
Gördüm ki, herhangi bir fitness salonunda 3. ayını tamamlayan hemen hemen herkes, personal trainer olduğunun iddiasında. Lütfen dambıllarınızı indirip kaldırmaya devam ediniz, o kadar.
Sevgiler.