BDSM’de Mum Kullanımı

1

Mum içeren sahneleri birçok BDSM filminde ve hikayesinde görmüşsünüzdür. Cildin üzerine damlayan sıcak mum köleye korku ve zevki bir arada vermek için mükemmel bir yoldur. Ancak filmlerde o kadar kolay gözükse de, gerçek şu ki, mumlarla oynamak tehlikeli olabilir. Bir mumu yakmaya başlamadan ve başkalarına damlatmadan önce mumları nasıl kullanacağınızı ve nasıl güvenli olabileceğini öğrenmek iyi bir fikir. Sonuçta, uygulamalarınızı güvenle gerçekleştirirseniz, köleciğinizi kalıcı fiziksel zarar vermeden, uzun süre kullanabilirsiniz.

Doğru Mum

Çoğu kişi, herhangi bir mumun doğru bir mum olduğunu söyleyecektir, ancak gereksiz acıyı veya tahrişi önlemenize yardımcı olabilecek daha iyi mumlar bulunmaktadır. Bazı tip mumlarda erime noktası, ciddi yanıkların oluşabileceği kadar yüksektir ve derhal tıbbi müdahale gereklidir.

İdeal olarak, 57 ° C’nin üzerindeki herhangi bir sıcaklık insan derisine temas etmemelidir, bu nedenle düşük ısıda yanan mumlar ile bu uygulamaya ilk adımı atmanız daha doğru.

Mumu damlatmadan önce, her zaman mum sıcaklığını kendiniz test edin. Test etmek için en iyi yer ön kolunun alt tarafıdır. Kendiniz denemeden uygulamayın.

Doğru Pozisyon

Vücuda mumu dökerken, mumu vücuttan uzak tutmanız gerekir. Mumu gövdeye çok yakın tutarsanız, cilde değdiğinde mumun çok sıcak olduğunu göreceksiniz, bu da yanmaya neden olabilir. Mum vücudunuzdan uzaklaştıkça, cilde çarptığı zamana kadar soğuması gereken zaman artar. Her insan farklı olduğundan ve farklı ağrı sansasyon türlerini işleyebileceğinden mumu dökmek için farklı yükseklikleri test ederek doğrusunu bulun. Bazı durumlarda, daha yoğun bir sansasyon yaratmak için mumu hafifçe yaklaştırabilirsiniz, ancak bu sadece daha dayanıklı olan cilt üzerinde yapılmalıdır, örneğin kollar veya göğüslere.

Kaçınılması Gerekenler

Bir seansın hedefi ne olursa olsun, vücudun belirli bölümlerinde mum kullanmamalısınız. Filmlerde yapıldığını görebilirsiniz, ancak bu noktalar gerçek hayatta kalıcı hasar verebilir. Gözler, kulaklar ve ağız mumları damlatabileceğiniz yerler değildir. Genel yüze damlatma fikrini aklınızdan çıkartın. Cildin daha sert olan ve vücudun diğer kısımlarına göre daha fazla sıcaklık değişimi gösterebilen kısımlarına (örneğin kollar, kalçalar vs.) uygulamaya çalışın.

Mumlarla oynamak, BDSM seanslarınıza yeni bir boyut ekleyebilir, ancak yine de güvende olmanız gerekir. Sorunları önlemek için ne kadar çok düşünürseniz, seansa o kadar çok odaklanabilirsiniz.

Sevgiler.
Önceki İçerikSevgililer Günü
Sonraki İçerikKısıtlı Zamanda Köle Eğitimi
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.