BDSM’de Ödül Yöntemi

1

Ödül, memnuniyet yaratan bir durum karşısında, bu durumu gerçekleştiren kişiye, verilen bi’şeydir. Bir eylem karşısında verildiği gibi, Dominanta bağlı olarak, sadece içinden geldiği için de verilebilir. Benim zaman zaman gelir içimden.
Ödül konusu ise kişiden kişiye değişir, bazen saçını okşamak, bazen bir akşam yemeği yemek, bazen çok sevdiği filmi beraber izlemek, hatta göğüsüne yatırıp izlemek.

BDSM içersindeki ödül yine normal hayattaki ödül/hediye ile aynıdır. Onu memnun, mutlu edecek şey hediye olarak verilir.

Ben ise eğitim ödüllere cezalardan daha az yer vermeye çalışıyorum. Bu sürecin başlarında, genelde kavrayamadıkları, şımarmaya başladıkları ya da meyillendikleri bir şey haline geliyor, ödül. İlişkinin ilk etapları bir nebze daha sancılı denebillir yani.

Sevgiler.

 

Önceki İçerikBDSM’de Ceza Yöntemi
Sonraki İçerikYönetme Sanatı
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.