BDSM’de Yaralanmayı Önlemek

0

Bu konu ciddi bir konu cıvıtmadan okuyun.

Kazalar BDSM’de kesinlikle görülür, özellikle yeni başlayan kişilerde. Ancak bu, kesinlikle önleyemeyeceğiniz anlamına gelmez, sadece arkanıza yaslanıp kazanın gelmesini beklemeyin, yeter. Sorunları önlemenin yanı sıra, kazalar ve yaralanmalar oluştuğunda nasıl başa çıkılacağını öğrenmek için adımlar atabilirsiniz. Sonuçta, yoğun geçen bir görüşme esnasında, kendinizi kaybediyor musunuz? Yoksa temkinli misiniz? Ne kadar temkinlisiniz falan, hep bunları sormanız lazım kendinize. Hep hep hep.

Büyük yaralanmaların oluşmasını önleyebiliyorsanız, BDSM’de yalnızca uzun bir kariyeriniz olmayacak, aynı zamanda mutlu bir köleye de sahip olacaksınız. Yaralanmaların oluşmasını önlemenin en kolay yollarından bazıları şunlardır:
Yavaş başlayın aceleniz yok. Yavaş ve sabit bir tempoda çalışmaya başlamadan önce bir şeyler denemek asla iyi bir fikir değildir. Çok hızlı bir şey yaparsanız, zarar verebilirsiniz. İpi çok hızlı bağlarsanız ya da çok hızlı bir şekilde pozisyona geçerseniz, zarar görürsünüz. Salyangoz gibi hareket etmenize gerek yok, ancak kendinizi güvende tutabilmeniz için yavaş yavaş hareket etmelisiniz. Yanlış bağlanan ipler, kaslarda ağrılara, izlere ve seans sonrası can yanmalarına neden olabilir. Bondage konusunu iyice araştırıp, pratik edinmeden, kölenizin üzerinde denemeyiniz.

Çevrenizi izleyin, farkında olun. Çevrenizdeki şeyleri fark etmediğinizde yaralanmalar meydana gelir. Zeminin tüm tehlikeli maddelerden temizlenmesi gerekir ve kullanılmadığında seks oyuncaklarının yerleştirilebileceği alanlar olmalıdır. Yanlış kişinin, yanlış bir materyalin üzerine oturmasını istemeyiz. Kişiye değil materyale üzülürüm.

Güvenli bir sözcük veya hareket belirleyin. Köle, gerçekten yanlış bir şey olduğunda size haber versin. Güvenli kelime belirlenmediyse, Efendi her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için köleyi çok dikkatle izlemelidir.

Bir ders almak ve  acil ilk yardım sertifikası almak her zaman yararlı olur. Umarım onu ​​asla kullanmak zorunda kalmazsınız, ancak her ihtimale karşı arka cebinizde ilk yardım el kitapçığı tutmak iyi bir fikir. Bunun için Kızılay’ın bir kitapçığı var, internetten ulaşabilirsiniz.

Bir şeyler denemeden önce öğrenin. Bakın öğrenin diyorum, bir gün önce hayalini kurduğunuz her manyaklığı, bilmeden fikir edinmeden uygulamayın. Ne yaptığınızı bilmeden yeni uygulamalara atlamak yerine, uygulamaları okumak için biraz zaman ayırmayı deneyin ve mümkün olduğunca bunları tecrübeli bir Efendi’ye danışın.

Yakınınızda bulundurursanız iyi olabilecek bir kaç şey var.

Güvenlik makasları hastaların kıyafetlerini kesmek için paramedikler tarafından kullanılır, ancak ip veya bandı hızla kesmek için de kullanabilirsiniz. Bir yan keski de iş görebilir. Sizin hangisini rahat kullandığınıza bağlı.

Antiseptik temizleyici ve pamuklu pedler. Bunlar, cilt travmalarından sonra yıpranmış bir cildi temizlemeye yardımcı olur.

Buz paketleri, marketten alın bulunduğunuz ortamda yoksa, paketi 2-3 tl, pintilik yapmayın. Deride ortaya çıkan morarma veya çürük oluşumunu yavaşlatmaya yardımcı olabilir ve şişmeyi azaltabilir.

Temel bir ilk yardım seti, planlanmamış olan seanslar sırasında faydalı olur. Edinin.

Yaralı olan kişinin, seansa devam etmek isteyip istemediği konusunda sorulması gerekecektir. Çoğu yaralanma önemsizdir, ancak köleye daha fazla baskı uygulanırsa daha zahmetli hale gelebilir. Çoğu durumda, seansı durdurmak, herkesin iyi olduğundan emin olmak ve daha sonra devam etmek en iyisidir.

BDSM aktiviteleri hakkında daha fazla bilgi edinin; böylece yaralanmaları önlemek daha fazla elinizde olur.

Sevgiler.
Önceki İçerikHizmet Etmek Neden Gerekli?
Sonraki İçerikSeks Olmadan BDSM
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.