BDSM’in Günlük Yaşamdaki Artıları

0

Efendim ile yapmak istediğim bir aktivite hakkında konuşuyorduk ve bu konu açıldı. Bir yazı yazmamın güzel olacağını söyledi Efendim. Bu yazımda sizlerle bir köle olmanın bana kattığı şeylerden bahsedeceğim biraz. Mental ve fiziksel olarak sizi hayata da hazırlayan bir süreç oluyor BDSM eğitimi.

  • Acıya Karşı Direnciniz Artar

BDSM dediğimizde hepimizin aklına bazı acı içerikli uygulamalar gelir. Ceza içerikli uygulamalar örneğin. Eğitimim boyunca ben farkında olmasam da acı eşiğimi yükseltmiş Efendim. İlk başladığım zamanlarda acıdan daha çok ses çıkarıyordum veya pozisyonumu bozuyordum. Bu süreç bana acıdan korkmam gerektiğini öğretti. Köle olarak ideallerimi gerçekleştirmek istiyorsam acıyı hissetmem gerek. Bu bir gereklilik. Sanki bu acıyı hissetmezsem attığım adımların tadını hissedemiyorum artık. Bu direnç sadece BDSM hayatınız için gelişmiyor. Örneğin, günlük yaşantımda yapmayı arzuladığım bir aktivite var ve bunu yaparken canımın yanacağına eminim. Bu acı durdurmuyor beni mesela. Sırf canım yanacak diye vazgeçmiyorum bu isteğimden. Aslında içinde acı barındırması cazibesini arttırıyor. Yaparken canımın yanması fikri, sonunda buna değecek olması fikrini getiriyor aklıma.

  • Hayatınızı Disipline Eder

Bir köle olarak yapmam gereken sorumluluklarım ve bunların belirli saatleri, günleri var. Onları bir sürede tamamlamak, programımı da etkiliyor. Hepsinin bir düzeni olmalı ki aksamasınlar. Bu düzen günlük yaşantıma da yansıyor elbette. Daha kararlı oluyorum ve motivasyonum daha yüksek oluyor. Tam yorulduğum an aklıma Efendim geliyor ve tekrar motive oluyorum.

  • ‘Küçük’ Şeylerden Mutlu Olmayı Öğretir

‘Küçük’ dememin sebebi bunları normalde küçük olarak adlandırmamız. Yani bizim için sıradan şeyler günlük yaşantımızda. Mesela dizi izlemek. Bu eylemi hepimiz gün içinde yapıyoruzdur. Efendim onunla bir diziye başlamama izin verdi. Beraber dizi izledik, bu bazı insanlar için belki de çok minik bir şey ama benim için çok güzel bir andı. Sahibimin yanında bir şeyler izliyordum, bunun bana verdiği mutluluğu anlatamam sanırım. Demeye çalıştığım, her ‘küçük’ şeyden mutlu olmaya başlıyorsunuz. Bu doyum günlük yaşantınızda da oluyor. Mutlu olmanın ne kadar kolay olduğunu öğreniyorsunuz.

Bu örneklere daha ekleyebileceğim birçok örnek var bana sevmeyi öğretmesi gibi ama bazı şeyleri kendiniz deneyimlemeden aynı hissi vermez biliyorum. Bu yüzden yazımı bu kadar tutacağım.

Önceki İçerikAynı Günün İki Farklı Köleden Hikayesi (Sir’s Little Toy)
Sonraki İçerikDaddy Issues
20 yaşındayım. Öğrenciyim. İki yıldır Efendim'in hizmetindeyim. DDLG yatkınlığı da olan tasmalı bir köleyim. Efendim istediği sürece hizmetinde olacağım.