Bir Ceza Olarak, Köleyi Uzaklaştırmak

0

Bazen kölenize karşılığında bir şey almadan, çok fazla şey veriyormuş gibi hissedeceksiniz. Bütün işi yapıyormuşsun gibi hissetmeye başlayabilirsin. Efendi olarak, kölenizle ilgilenirken kendinizle ilgilenme hakkınız ve sorumluluğunuz da vardır. Eğer bu yalnız başınıza sıcak bir banyo anlamına geliyorsa, o zaman yapmanız gereken budur. Ancak, Dominant karakterler, kölelerinin onlara kızmasına kırılmasına ve verdikleri emirlere uymayı bırakmalarından korkarak, onları uzaklaştırmaktan korkuyor. Bilmeniz gereken şey, bazen uzaklaştırmak iyidir.

Tıpkı çocuğunuzun her dediğine evet demediğiniz gibi, kölenizin de her talebini kabul etmemelisiniz. Bunu yaptığınızda, yalnızca mutlu etmek isteseniz bile, gücünüzü ve kontrolünüzü bırakıyor olabilirsiniz. Onlara istedikleri her şeyi verip vermeyeceğinizin belirsizliği ile birlikte gerginlik hissi vermelisiniz. Bu, köleye doğru bir şeyler yaptığında ne aldığını öğretmek açısından özellikle önemlidir. Kötü olduğunda değil, iyi olduğunda ödüllendirilmesi gerekir. ‘Hayır’ demeyi öğrenin, bu disiplin için gereklidir.

Hakim olma işi zor bir iştir. Kendinize iyi bakmazsanız. Tembel, sıkılmış ya da dikkatsiz olabilirsiniz. Kölenizi bir kaç haftalığına uzaklaştırarak, sizi mutlu edecek şeyler yapmanız iyi olabilir. – film geceleri, romanlar, hoşlanıyorsanız halı saha maçları, varsa sevgiliniz/karınız vb. Bu zamanlarda sizi geri getiren ve sizi daha iyi hissettiren şeyleri yapın.

Elbette, köleyi uzaklaştırmakta ilişkinizin başının belada olduğunu gösteren bir işaret olabilir. Artık köle ile birlikte olmak istemediğinizi hissetmeye başlayınca, ilişkinizi sorgulamanın ve sonra köle ile konuşarak kendisini nasıl hissettiğini görmenin vakti gelmiş demektir. İşler değişti mi? Kölenden daha fazlasına ihtiyacın var mı? İkinizin birbirinden uzaklaştığını hissetmeye başlarsanız ve onunla ilgili hiçbir şey yapmak istememeye başladıysanız. Yeni bir köleye ihtiyacınız olabilir ya da bir süre tamamen yalnız kalmaya.

Köleyi zaman zaman uzaklaştırmak ilişki için iyidir. Bu özgürlükle hem kendinizi gençleştirip hem de görüşme sırasında enerjinizi geri getirebilirsiniz.

Sevgiler.

 

Önceki İçerikHeyhat!
Sonraki İçerikBuluşmadan Önce Vücudun Hazırlığı
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.