Bir Efendi’ye Hizmet Etmeye Karar Vermek

0

Hepimiz zorlu süreçlerden geçeriz. Özellikle BDSM ilişkilerinde bunlar daha fazla. Bir Efendi’ye hizmet etmeye karar vermek kesinlikle en zor süreç bence. Ben bu üçe süreci ayırıyorum.

İlk olarak BDSM’e olan yakınlığı fark edip benimsemek. Fark etmek benim için bu en kolay aşamaydı. Aktif bir cinsel hayatımın olmadığı dönemde bile biliyordum bunu. Çok fazla araştırmış, çok fazla okumuştum, BDSM konulu filmler izlemiştim ama tabi yeterli değildi. Hala yeterli değilim bu konuda. İlgimi çeken şeyler %80 BDSM ile ilgiliydi. Hatta o zamanlar bu konuda ilgimi çeken bazı şeyler şimdi ilgimi çekmiyor bile. Bu konuda beni zorlayan şey birinin kölesi olma fikri ve hizmet etme konusunda kafamdaki belirsizliklerdi. Efendim ile tanışmadan önce kafamdaki  her şey cinsellik üzerineydi. Efendim’den sonra cinsellik dışında kalan kısmını da tanıyabildim. Benimseyebilmek kesinlikle zordu. Oluşturulan algı yüzünden yanlış bir şey olduğunu düşünüyor insan. Bu hatalı bir şey mi? Cidden sapık mıyım? Bundan kurtulmalı mıyım? Nasıl kurtulabilirim? Hala zaman zaman kafama takılan bir şey maalesef. Umarım zamanla ben de bunu tam anlamıyla aşabilirim.

Devamında hizmet edeceğiniz insanı bulma, onunla karşılaşma ve onunla iletişime geçmeye cesaret edebilme kısmı var. Tamam ben bu blog üzerinden iletişime geçmiş olabilirim Efendim ile ama bu bile zorlu bir süreçti. Bu blog karşıma hiç çıkmayabilirdi. Şansıma çıktı. Efendim’in yazılarını yaklaşık 1 yıl boyunca aralıklı bir şekilde zevkle okudum. Çok fazla etkilendim yazılardan hatta. Efendim ile tanışmadan önce BDSM hakkındaki Türkçe okumalarımın çok çok büyük bir kısmını da bu blogdan yaptım. Birgün o an geldi. Benim gerçek bir Efendi ile bunu deneyimlemem lazım hissi oturdu göğsümün ortasına. Yazılarını zevkle okuduğunuz, içten içe hayran olduğunuz herhangi bir insana yazmak bile cesaret gerektiren zor bir şeyken BDSM ilişkisi yaşamak için yazmak daha da zor bir şey. Efendim’e ilk mail attığım anı hiç unutamam. Hem korkudan karnıma ağrılar girmişti hem de çok mutlu ve heyecanlıydım. Efendim’e BDSM’e ilgim var mı yoksa sadece merak mı ediyorum bunu öğrenmek istiyorum bana yardımcı olur musunuz demiştim. Efendim de beni köle adayı olmam için kabul etmişti. Ne yalan söyleyeyim o an korku ve heyecan harici çok bir şey hissetmemiştim.
Son olarak da gerçekten bunu istediğini anlama. Efendim’in huzurunda olduğum ilk zaman diliminde çok korkmuş ve gergindim. Efendim’in yüzüne bile bakamıyordum. Gözlerimi elindeki içecek bardağına dikmiş kalmıştım. Bir yanım oradan gitmek istiyordu bir yanım da istemiyordu. Oradan ilk çıktığımda bir daha gitmek istemiyorum diye düşündüm. Bana göre değilmiş diye düşündüm. Yarım saat bile geçmemişti ki Efendim ile konuşmak için tekrar can atar oldum. Tekrar onun yanında olabilmek için… O an gel yazsa koşa koşa giderdim yanına. Artık emin olmuştum istediğimden. Kesinlikle merak değildi bu. Sonrasında Efendim’in beni kabul edene kadar hissettiklerim, kıvranmalarım emin olmama sebep oldu. Efendim’in beni kabul ettiği o an var ya o an işte gerçekten mutluluğu yaşamıştım. Bu zorlu sürecin bittiğini hissetmiştim. Artık bir sahibim olmuştu. Korkum, heyecanım kesinlikle azalmamıştı ama mutluluğum bunları bastırıyordu.

Umarım siz de en kısa zamanda gerçekten bunu isteyip istemediğinizden emin olup gerçek bir Efendi’ye hizmet etme konumuna gelebilirsiniz.

Önceki İçerikKöle için Aftercare Uygulamasının Önemi
Sonraki İçerikAynı Günün İki Farklı Köleden Hikayesi (Sir’s Little Toy)
Curious Sub
22 Yaşındayım, mühendislik öğrencisiyim. Bir süredir BDSM Akademi'sinin kontrolü altındayım. Okul ve itaat hayatım dışında 2 organizasyonda yöneticilik yapıyorum.