Bondage Uygulamalarına Başlamadan Önce

0

Köle olarak amacınız, Efendinizin her zaman mutlu olduğundan emin olmaktır. Kuralları takip ettiğinizden ve söz verdiğiniz gibi davrandığınızdan emin olmanız gerekir. Ancak bu, bunun her zaman kolay ya da rahat olacağı anlamına gelmiyor. Bondage uygulamalarında, bir esaret durumunda olduğunuzda, bazen işler zorlaşır. Köleliğini zarifçe sürdürebilmen için, bi’kaç şey öğrenmen gerekecek.

Yoğun esaret uygulamalarına başlamadan önce, vücudunuz hakkında Efendinizle iletişim kurduğunuzdan emin olun. Örneğin, Efendi, dikkat edilmesi gereken bir omuz ağrınız olup olmadığını öğrenmelidir. Esneklik seviyenizi, mevcut tüm yaralarınızı ve eklem ağrılarınızı, olabilecek tüm kısıtlamalarını bilmeliler. Vücudunuzda esneklik problemleri ya da eskiden kalma yaralanmalar varsa ama yine de esaret uygulamalarını denemek istiyorsanız, bu size bağlı. Ancak, ne kadar çok iletişim kurarsanız, o kadar çok rahat edeceksiniz. Bu esaretten kaçınmakla değil, vücudunuzun zayıf kısımlarını korumaya yöneliktir. Yaralı bir köle etkili bir köle değildir.

Bondage uygulamalarında daha rahat hissetmek istiyorsanız, güçlü karın kasları ve esnek bir vücuda sahip olmalısınız. Kaslar, özellikle zor koşullar altında dengeyi korumaya yardımcı olur. Daha esnek olmanız, kendinizi zor esaret uygulamalarında daha rahat ettirir.

Bu sonuçlara ulaşmanın tek yolu düzenli bir egzersiz programı ve esneme-germe programını aktif olarak sürdürmektir. Terlemek konusunda utangaç olmayın, ilk fırsatta spora başlayın. Çoğu zaman spor, köle eğitiminin bir parçasıdır.

Not: Egzersizlere başlamadan önce daima bir tıp uzmanına danışın.

Zor bir esaret durumuna girdikten sonra durumu değerlendirmek için birkaç dakikanızı ayırın. Rahat mısın? Gerçekten canını acıtan bir şey var mı? Yapmak istemediğiniz bir konuma gerilmiş hissederseniz, konuşmanız veya Efendi ile bir şekilde iletişim kurmanız gerekir. Herhangi bir sorunuz yoksa, bir süre durup yerleşin ve sonra nefes alıp vermeye başlayın. Bu, bedeninizi yatıştırmaya ve kaslarınızı rahatlatmaya yardımcı olacaktır. Vücudunuzun gittikçe daha fazla rahatlamasına yardımcı olmak için ritmik bir şekilde nefes alıp vermeye devam edin.

Zor bondage uygulamaları, köle olarak size meydan okuyacak bir şeydir, ancak bu acı çekmeniz gerektiği anlamına gelmez. Egzersiz yapmak ve bağlanmadan önce esnemek, böylece vücudunuzu ısıtmak, nefes almak ve vücudunuzun sınırlamalarını bilmek için biraz zaman ayırmak, daha zarif olmanızı sağlayacaktır.

GIF

Sevgiler.

 

Önceki İçerikSorular, sorular.
Sonraki İçerikHizmet Etmek Neden Gerekli?
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.