Buluşmadan Önce Vücudun Hazırlığı

0

Efendinizle birlikte olacağınız zaman, başka herhangi bir şeye konsantre olmak zor olabilir. Ancak köle olarak, hazırlık aşamasına ekstra bir özen göstermeniz gerekli.
Sahip olduğunuz her buluşma için vücudunuz mümkün olan en iyi durumda olmalıdır, böylece Efendiniz gördüklerinden ve sahip olduklarından hoşlanmaya devam etsin.

Buluşmanızdan önce, temel bir duş almanız ve saçınızı yıkamanız gerektiğini söylememe gerek yok. Efendinizin hoşlandığı kokuları içeren kokulu ürünler kullanmaya özen gösterin ama bunun bokunu da çıkartmayın kendi kokunuzu da tamamen bastırmasın. Duşunuzu tamamladıktan sonra, cinsel bölgeleri her tür şey için hazırlayın. Temiz bir parmağınızla anal yolunuzu da mutlaka temizleyin. Ne olur ne olmaz.
Bu bölgeleri temizlerken mutlaka kokusuz sabunlar kullanın. Kokusu olan herhangi bir şey, cinsel bölgelerinizde tahrişe neden olabilir, bu da çekici bir şey değildir.

Kendinizi kuruttuktan sonra bacaklarınıza ve temizlenmesi gereken diğer alanlara bir kat daha losyon uygulayın.

Bacaklarınızı temizlemeyi bitirdikten sonra, genital bölgeye geçin. Gerekirse daha fazla losyon uygulayın. Temizlendikten sonra, kendinizi kurulayın ve kalmış olabilecek tüyleri silin. Banyonuzun ve epilasyonun nemini kapatmak için vücudunuzun her yerine doğal bir losyon kullanın.

Efendiniz için özel şeyler yapın

Eğer Efendinize onu düşündüğünüzü göstermek isterseniz, özellikle hoşlandığı bir parfüm varsa uygulayabilirsiniz. Bu, onu neyin mutlu ettiğini önemsediğinizi gösterir. Buna ek olarak, bronzlaşma losyonu, görüşme boyunca vücudunuzu incelediğinde cildinizin kusursuz görünmesini sağlayabilir. Buluşmadan önce bu tür losyonları uyguladığınızdan emin olun, böylece giyiminiz yerine cildinizle zaman geçirmek için istekli olur.

Kişisel bakımı rutin hale çevirin

Özel görüşmelerinizde temizlik yapmak çok önemli olsa da, vücudunuzu her zaman hazır tutmanız, Efendinize her zaman onu beklediğinizi göstermenin bir yoludur. Düzenli olarak duş ve tüyleri düzenli almak.
Bu ayrıca, buluşma için hazırlanmanız gerektiğinde temizlenme rutininizin daha verimli olmasına yardımcı olur. Her zaman en iyi şekilde görünmenizi sağlamak için her gün en az 15-20 dakika kişisel bakım planlayın.
-Yüzünüze sürdüğünüz, içinde bir milyon tane kimyasal madde bulunan makyaj malzemeleri, bir kişisel bakım ürünü değildir.-
Sevgiler.

Önceki İçerikBir Ceza Olarak, Köleyi Uzaklaştırmak
Sonraki İçerikBondage Nedir? İpler Gerçekten Şart mı?
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.