Deneyimsiz Bir Efendi ile Olmak

0

Belki BDSM dünyasına yeni girdin ve hizmet etmek için bir Efendi bulmaya çalışıyordun. Sitede biraz BDSM hikayeleri okudun, BDSM tanışma sitelerinde biraz gezindin ve sana sahip olmak için istekli olan biriyle konuştun. Bu seni heyecanlandırdı.
Ancak şahsen tanıştığınızda, sanal kişiliğinin şahsen olduğundan çok daha agresif olduğunu fark ettin. Bu sanal sohbetinizde ya da dışarıda buluştuğunuzda da devam etmek suretiyle, size deneyimli biri olduğundan bahsetmiş, bu konuda yalan söylemişte olabilir.

Birçok Efendi, kölelerini incitmekten korkuyor, muhtemelen henüz neyin zarar verip vermeyeceğini net bilemiyorlar. Bu yüzden her tür uygulamadan korkar vaziyetteler. Eğer tecrübesiz biri ile beraber olmayı kabul ediyorsanız. Tabii ki size doğruyu söylediklerini farz ediyorum.
Efendinize, üstünüzde çalışabileceğini açıkça söyleyin.

Ancak, Efendiniz görevlerini doğru bi şekilde yerine getiremiyorsa, Kendinizi Mistress gibi hissedebilirsiniz ve bu rolü istemiyorsunuzdur. Peki, Efendinizi eğitmeniz doğru mu? Ya da buna katlanabilir misiniz?
Efendinize neyi istediğinizi açıkça anlatın, dinlediğinden ve anladığından emin olun. Efendinizi eğitmek zorunda kalmamak için en iyi yol bu olabilir.

Köle olarak, piyasada mevcut Köle sayısından daha fazla Efendi olduğunu görmüş olabilirsiniz.
Bunun esas nedeni şu, Köle gerçekten köle gibi hissetmiyorsa genelde köle olduğunu iddia etmez, bu yüzden sayıları çok değildir.
Kişi, gerçekten yönetici vasıflara sahip olmasa bile, Dominant olduğunu iddia edebilir, çünkü bunu kolay yol olarak görür.
Sizi gerçekten yönetilebilecek birini bulana kadar arayışınızı sürdürünüz, muhakkak doğru insanlara rastlarsınız. Ya da yukarıda yazdığım gibi, yeni bir Dominant adayını eğitebilirsiniz.

Sevgiler.
Önceki İçerikSeks Olmadan BDSM
Sonraki İçerikKullanılan BDSM Oyuncakları Hakkında
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.