Efendi Köle İlişkisinin Sekteye Uğraması

1

Başlangıçta, Efendi Köle ilişkisi heyecanlıdır. Eğlencelidir ve böyle olması gerekir. Fakat, tıpkı diğer ilişkilerde olduğu gibi zaman geçtikçe karşınızdakinde kusurlar bulacaksınız (tabii ki herhangi bir kusur olduğundan değil). Bu heyecanlı sürenizi uzatmak için, Dominant olarak birkaç şeyi aklınızda tutmanız gerekir.

Öncelikle, “değişim iyidir.”
BDSM ilişkilerinin bozulmaya başlamasının ana nedeni, pek çok diğer ilişki gibi, bir monotonluğa düşmeniz. Özellikle yeni Efendiler için olan bu durum, zengin bilgi ve beceriye sahip olmadığınız için geçerlidir. Sonuç olarak, aynı şeyleri tekrar tekrar yapmaya devam edersiniz. Bunda doğal olarak yanlış olan hiçbir şey olmamasına rağmen, sıkılmaya başlanır. Bunun yerine, işleri Dominant olarak değiştirdiğinizden emin olmanız gerekir. Belki de kölenize başka görevler verilmelidir ya da kölenizi eğitme şeklinizi değiştirmeniz gerekir. Geçiş yapmak için birkaç şey bulmanız yeterlidir ve her şey tekrar heyecanlanmaya başlayabilir.
Köle eğitiminin işe yaramaması, aklınızda bulunan belirli bir formda bir köle yaratmaya çalışmanızdandır. Köle, daha fazla çalışmak ve ne kadar acı çekeceğini görmek için eğitimi reddedebilir. Yapabilir derken, yapmışlıklarını daha önce gözledim, yoksa bu kölenin itirazlarını meşrulaştırdığımdan değil. Dominant olarak, her seansta köle için yeni hedefler belirlemeniz gerekir; bu da rollerini geliştirmelerine yardımcı olur ve ilerleme kaydediyor gibi hissetmenize yardımcı olur.

Seanslarınızın yerinde yapılan basit bir değişiklik Efendi köle ilişkisini daha heyecan verici hale getirebilir. Köleyi bir otel odasına veya tanıdık olmayan başka bir yere götürün ya da balkona çıkarın. Sonuç olarak, köle daha itaatkar olmalı, yeni bir ortamda nasıl davranacağını bilemeyeceği için sizden komut bekler olacaktır.

Daha önce eğitime aldığım switch karakterlerin bazılarında, hem mistress hem köle eğilimi olmasına rağmen, bir süre sonra aynı monotonluğa girdiklerini gözlemledim. Hedeflerinizi koyup, hangi yöne ağırlık vereceğinize karar vermek ve o yönde daha emin ilerlemek, faydalı olacaktır.

Efendi köle ilişkisi ve BDSM eğitimi basit değildir ve çoğu zaman kolay da değildir. Ancak, iletişim hatlarını açık tuttuğunuzda ve yaratıcılığınızı ön plana çıkardığınızda, ilişkinizdeki bu sükuneti veya sıkıntıyı önleyebilirsiniz.
Yaratıcı olun, örneğin onu yıl başında noel anne olarak süsleyin, yıl başı ağacı gibi süsleyin.

GIF

Yaratıcı olun.
Sevgiler.
Önceki İçerikYeni Köle, Yeni Kurallar Demek midir?
Sonraki İçerikEğitimin Ortasında Hastalanabilirsiniz
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.