Efendinize Üzgün Olduğunuzu Gösterin

1

Köle olarak, isteseniz de istemeseniz de hata yaparsınız. Her iki durumda da, gerçekten üzgün olduğunuzu Efendinize göstermek zorundasınız. Böylece Dominant, her seansta öğrenmeyi sürdürmeye istekli olduğunuzu bilir. Hakim olan kişiler, kölelerin kusursuz olamayacağını (bunun ne kadar eğlenceli olacağını) biliyorlar, fakat gerçekten üzgün olduklarını göstermek için vakit ayıran köleler, Dominant’ın eğitime devam etmesini istediği kölelerdir. Bunu göstermeyen köleler muhtemelen hiç öğrenmeyi planlamayan kölelerdir.

Yaptığınız hatayı telafi etmeye başlamadan önce, neyi yanlış yaptığınızı anlamanız gerekir. Yanlış bir iş yaptığınızda bir seansın ortasındaysanız ve bunu farkettiyseniz, hiç beklemeden derhal üzgün olduğunuzu belli edin. Yaptığınız şeyin doğrusunun nasıl olduğunu bilmiyorsanız, Efendinize danışmaktan çekinmeyin, doğrusunu öğrenmeye istekli olduğunuzu belli edin.

Birçok kölenin sahip olduğu ilk reaksiyon, bir hata yaptığında çok fazla özür dilemektir. Ve bu kesinlikle Dominant’ın takdir ettiği bir şey olsa da, özür dilemek yalnızca iki kelimeden oluşan basit bir cümledir. Sadece kelimelerden ibarettir. Yaptığınız şey için üzgün olduğunuzu söyleyerek başlayabilirsiniz, ancak hatanızı düzeltmeniz gerekir. Bir süreliğine durmanız, kendinizi düzeltmeniz ve ilerlemeniz gerekiyor. Daha sonra köle günlüğünüzle oturup neden ilk etapta hatayı yaptığınızı bulmaya çalışabilirsiniz. Bu şekilde, bir sonraki seans için aklınızda doğru davranışı sağlamlaştırabilirsiniz.

Özür dilemekten başka, Efendinizin her ihtiyacını karşıladığınızdan emin olun. Küçük hatalar da yapıyor olsanız, yanlış adımlar bir tepeden aşağı yuvarlanan kartopu gibidir, durdurulmadığında büyür, çok büyür. Hata yaptığınız andan itibaren kusursuz olmalısınız. Bu şekilde, iyi bir köle olduğunuzu ve eğitimde kalmak isteyen birisi olduğunuzu gösterirsiniz. Artık, hiçbir şeyi doğru yapamayacağınız düşüncesine sarılma zamanı değil. Şimdi, ne yapmanız gerektiğine daha fazla odaklanmanızın zamanı.

Köle olarak, hatalar yaparsınız. Bir sürü hata. Köle olarak sizin işiniz, bu hatalardan ders almak.
Efendinize, pişman olduğunuzu göstermek.
Hata yaptığınızı biliyor fakat, pişman olmuyor ve üzülmüyorsanız, Efendi/köle ilişkisini gerçekten isteyip istemediğinizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var.
Sevgiler.

Önceki İçerikKısıtlı Zamanda Köle Eğitimi
Sonraki İçerikHeyhat!
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.