Efendinizin En İyi Kölesi Olun

0

Efendinizin kölesi olarak, günlük hayatınızın ötesinde de sorumluluklarınız var.
İtiraf etmelisiniz ki, işler her zaman düşündüğünüz gibi kolay ve eğlenceli gitmeyebilir. Belki de köle olmak sandığınız kadar kolay değil.
Sadece yapmanız gerekenlerden dolayı değil, Efendinizin hayatına giren, en iyi “köle” olmadığınız gerçeği de hayal kırıklığına uğratır.
Olunabilecek en iyi köle olabilmeniz için, hem zihninizi, hem de bedeninizi ele almanız gerekir. Yaptığınız her hareket, Efendinizin hoşuna gidecek şeylerden oluşsun.

İyi bir köle olmaya, sorumluluk alarak başlamalısınız. Yapacağınızı taahhüt ettiğiniz şeyler için bahaneler üretmemelisiniz. Eylemlerinizden sorumlu olan sizsiniz, işinizi doğru yaptığınızdan emin olmak sizin sorumluluğunuz, Efendinizin değil. Hoş, Efendiniz sizi eğitebilir, bu konuların hepsinde yardımcı olabilir, ancak ilk adımı atması gereken sensin.

Kölelik sözleşmenizi sık sık yeniden okuyun ve söz verdiğiniz şeyleri görerek, atladıklarınızın olup olmadığını kontrol edin. Maddelerin hepsini ezberleyene kadar, her gün tekrar tekrar okuyun ve ezberleyin. Bu bulunduğunuz yeri ve rolü hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Hala bir kölelik sözleşmesi oluşturmadıysanız, bunu en kısa zamanda halledin.

Köle olmak, Efendinin sana verdiği bir armağan gibidir başlı başına, bu yüzden olumlu tavrını hep göstermek gerekecektir.
Ne yapmanız gerektiğini bilememe durumlarında bunu Efendinize danışın.
Onun istediği gibi giyinin, onun istediği gibi kokun, onun istediği gibi oturun ve kalkın.
Fiziksel olarak Efendinize daha iyi görünme ihtiyacınız var ise, spor yapın. Sıkı bir program çıkartın.
Kendinize ne kadar şanslı olduğunuzu sürekli hatırlatın.

İyi bir köle zaman zaman rehberlik isteyebilir. Efendinize zaten bildiğiniz şeyleri sormayın. Ancak belirsizliğe düştüğünüzde sormaktan çekinmeyin.
Daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğunda, sizin için en iyi köle profilini ve Efendiniz için en iyi köle profilini çıkartıp karşılaştırın. Fakat bu profili çıkarırken hiç bir şeyi atlamayın. İnisiyatif almak bazen iyi bir şey olabilir ama eğer konuda uzmansanız. Aksi halde Efendinizin sinirini bozabilirsiniz.

Mümkün olan en iyi köle profiline ulaşabilmeniz biraz zaman alacaktır. Hem sizin hem Efendinizin sabırlı olması gerekir.

Bununla birlikte, köle olmak, Efendinizin bir isteğine hayır diyemediğiniz anlamına gelmez. Bir istekten rahatsız iseniz, bunu da sözleşmenize eklemeye özen gösterin. Unutmayın ki; bu, rıza üzerine kurulu bir ilişkidir.

GIF

Sevgiler.

 

Önceki İçerikEğitimin Ortasında Hastalanabilirsiniz
Sonraki İçerikBDSM ve Rol Oyunları
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.