Eğitimin Ortasında Hastalanabilirsiniz

0

Köle eğitiminin bir noktasında hastalanma ihtimaliniz yüksektir.  Kısa bir süreçten bahsetmiyoruz, dolayısı ile en iyi ihtimalle bi kere grip olursunuz.

Yapmanız gereken ilk şey Efendi’niz ile konuşmaktır. Senin yatakta kalmanı isteyebilir, böylece iyileştiğinde daha güçlü çıkarsın. Ayrıca, hastalığın, bir seansı iptal etmeye veya ertelemeye neden de olabilir. Efendi’niz ile yaşadığınız belirtiler hakkında konuşun, nasıl hissettiğinizi aşırı abartmamaya özen gösterin. Bu Efendi’nizin hazırladığı programın belki de bir kısmının hala devam edebileceğini belirlemesine yardımcı olur. Örneğin burnunuz tıkalıysa, burnunuzdan nefes almakta zorlanıyorsanız, ağız topu kötü bir fikirdir.

Yüksek ateş geçiriyorsanız veya karnınız ağrıyorsa bunları net bir şekilde Efendi’nize anlatın. Sınırları belirlemesi konusunda iyi olacaktır. Eğer bir seansın ortasında hastalanmaya başlar, kötü hissederseniz, Efendi’nize mutlaka söyleyin. Her şeyden önce bir makine değilsiniz, sağlığınız önemli bir husus.

Tabii ki hasta olacaksınız. Bu normal. Bu durumlarda çalışmaya devam etmek isteyebilirsiniz hatta daha fazla zorlanmak isteyebilirsiniz. Bu iyi bir ders olsa da, daha fazla devam edemeyeceğiniz zamanlar olabilir. Olur. Sen bir insansın ve kendini daha iyi hissettiğinde telafi edebilirsin.

Sevgiler.
Önceki İçerikEfendi Köle İlişkisinin Sekteye Uğraması
Sonraki İçerikEfendinizin En İyi Kölesi Olun
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.