Gebelik ve BDSM

0

Her kesimden insanlar BDSM‘den hoşlanabilir. Bazıları yatak odası fantezisi olarak görür, bazıları 7/24 yaşar. Ne yaparsanız yapın, hayat, cinsel yaşamınıza yaklaşma biçiminizi değiştirebilecek engellere sahiptir. Örneğin gebelik, kutsanmış bir olay olabilir ve BDSM yaşamınızı engellemenize gerek olmayan bir şeydir. Emin olmak için bazı ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Öncelikle hormon dalgalanmalarınızdan dolayı, eskisinden biraz daha sinirli olabilirsiniz.

Bir Mistress ya da bir köle iseniz, hamile kaldığınızda doktorunuzla cinsel yaşamınız hakkında konuşmanız gerekir. Hiçbir zaman anlamayacaklarını düşünseniz de doktorunuzla konuşmaktan çekinmeyin, emin olun onlar bu hayatta duyulabilecek her şeyi duymuştur. Hikayeniz onları şok edecek bir şey olmayacaktır. Bu gereksiz gibi görünse de aslında oldukça gereklidir.
Önceliğiniz bedeniniz ve bebeğiniz olmalı. Bazı doktorlar, kendinizi aşırı yormanızın bebeğe zarar vereceğini söyleyecektir. Ve bu zaten doğrudur. Ama durun hemen kamçınızı bırakmayın, bir Mistress olarak kırbaçlamaya devam edebilirsiniz evet ancak aşırıya kaçmadığınızdan emin olmanız gerekir. Kalp atış hızınızı doktorunuzun önerdiği şekilde sağlıklı bir aralıkta tuttuğunuzu kontrol etmek için dikkatli bir kalp atış hızı ölçer edinin.

Hamile bir köle iseniz, fiziksel eğitimden uzaklaşıp, zihinsel uygulamalara yöneleceğiniz bir zamandasınız demektir.. Efendiniz teorik dersler vermeye başlayacaktır bu dönemde. Fiziksel ağrının bebek için strese dönüşüp dönüşmeyeceği kesin olmadığı için, vücudunuza herhangi bir şey uygulanması doğru değil.

Bağlanma, gebeliğin belirli bir noktasından sonra sadece yan yatacağınız için, zor bir yöntem olacaktır. Bebeğin ağırlığı baskı oluşturur ve yalnızca bebeğe değil hamile anneye de zarar verebilen kan akışında azalmaya neden olabilir. İplerden uzak durmaya çalışın.

Bebek doğduktan sonra BDSM ilişkisinize dönebilmek için, doktorun da tavsiyesi ile birlikte, bir süre  dinlenin. Sonra dönersiniz.

Sevgiler.