Gebelik ve BDSM

0

Her kesimden insan BDSM’den hoşlanabilir ya da bazen zaten hali hazırda hoşlananların kişisel şartlarında değişiklik olur. Bazıları yatak odası fantezisi olarak görür, bazıları tüm hayatına yayarak yaşar. Ne yaparsanız yapın, hayat cinsel yaşamınıza yaklaşma biçiminizi değiştirebilecek engellere sahiptir. Örneğin gebelik, kutsanmış bir olay olabilir ve BDSM yaşamınızı engellemenize çok da gerek olmayabilir. Tabi bu durumda hamileliği birinci planda tutmak aslolan. Öncelikle hormon dalgalanmalarınızdan dolayı, eskisinden biraz daha sinirli olabilirsiniz.

Bir Mistress ya da bir köle iseniz, hamile kaldığınızda doktorunuzla cinsel yaşamınız hakkında konuşmanız gerekir. Hiçbir zaman anlamayacaklarını düşünseniz de doktorunuzla konuşmaktan çekinmeyin, emin olun onlar bu hayatta duyulabilecek birçok şeyi duymuştur. Hikayeniz onları şok eden bir şey olmayacaktır.
Önceliğiniz bedeniniz ve bebeğiniz olmalı. Bazı doktorlar, kendinizi aşırı yormanızın bebeğe zarar vereceğini söyleyecektir ve bu zaten doğrudur. Kalp atış hızınızı doktorunuzun önerdiği şekilde sağlıklı bir aralıkta tuttuğunuzu kontrol etmek için dikkatli bir kalp atış hızı ölçer edinin. Zamanın ötesinden gelen edit: Akıllı saatler var artık, alın lan. (02.03.2021)

Hamile bir köle iseniz, fiziksel eğitimden uzaklaşıp, zihinsel uygulamalara yöneleceğiniz bir zamandasınız demektir. Efendiniz yürüdüğünüz yolun mental ve aslında nihai olan kısmına odaklanmaya daha fazla zaman bulacaktır. Fiziksel ağrının bebek için strese dönüşüp dönüşmeyeceği kesin olmadığı için, fiziksel herhangi bir uygulama pek doğru değil.

Bağlanma, gebeliğin belirli bir noktasından sonra sadece yan yatacağınız için, zor bir yöntem olacaktır. Bebeğin ağırlığı baskı oluşturur ve yalnızca bebeğe değil hamile anneye de zarar verebilen kan akışında azalmaya neden olabilir. İplerden ve diğer tüm fiziksel yöntemlerden uzaklaşıp, daha mental bir yolculuk yaşamanız, bana soracak olursanız verecek cevabım olurdu.

Sevgiler.
Önceki İçerikKöle ile Tanışma
Sonraki İçerikKlostrofobi ve BDSM
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.