Hakkımda

Merhaba!
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz “uç” olur.

Evli değilim.
Okumayı sevdiğim kadar, yazmayı da seviyorum.
Hiç ateş böceği görmedim.
İzmir’de yaşıyorum.
40 yaşından sonra BDSM’i duymuş, hayatında bir kadınla kahve içmeyi bile başaramamış, BDSM’i bu minvalde karşı cinsi bulmak için kullanmaya başlayan sözde dominantlardan değilim.
İplerle oynamayı seviyorum; bondage, shibari, suspension benim alanım, bunu keşfettiğim andan bu yana, her köşemde ip bulunduruyorum.

Bu bloga uzun yıllardır, gerek gördükçe yazıyorum. Charles Bukowski bir şiirinde “Eğer kadınları yatağına almak için yazıyorsan, yazma.” Diyor, tam olarak Bukowski’ye katılıyor ve bu bakış açısı ile yazıyorum, yine de tarihi bir kişiliğe benzetecek olsaydım kendimi Bukowski değil de Grigori Rasputin daha doğru olurdu sanki.

Kişi şöyle bağlanır, böyle ceza verilir, böyle oturtulur, böyle kaldırılır gibi teknik bir bilgi vermemek konusunda hassasım; çünkü ben burada yazılanlara bakarak, birilerine bir şey yapılmasını istemiyorum.
Bu yüzden yazılarım, yaptığınız şeyi yaparken, neye dikkat etmelisiniz üzerine kurulu. Neyi nasıl yaparız değil de, neyi neden yaparız minvalinde.

Bu sayfada bulacaklarınız, yazılarımın satır aralarında bulabileceklerinizden çok daha azdır.

iletişim: [email protected]