Hakkımda

Merhaba!
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.

Evli değilim.
Okumayı sevdiğim kadar, yazmayı da seviyorum.
Hiç ateş böceği görmedim.
İzmir’de yaşıyorum.
40 yaşından sonra BDSM’i duymuş, hayatında bir kadınla kahve içmeyi bile başaramamış, BDSM’i bu minvalde karşı cinsi bulmak için kullanmaya başlayan sözde dominantlardan değilim, bu insanlardan da ayrıca tiksiniyorum, midemi bulandırıyorlar.
İplerle oynamayı seviyorum, bazen mutfak dolabından bile ip çıkıyor. Her yerdeler.

Bu bloga uzun yıllardır gerek gördükçe yazıyorum. Charles Bukowski bir şiirinde “Eğer kadınları yatağına almak için yazıyorsan, yazma.” Diyor, tam olarak Bukowski’ye katılıyor ve bu bakış açısı ile yazıyorum, yine de tarihi bir kişiliğe benzetecek olsaydım kendimi, bu Bukowski olmazdı.

Kişi şöyle bağlanır ya da böyle ceza verilir, böyle oturtulur, böyle kaldırılır gibi teknik sayılabilecek bilgileri vermemek konusunda hassasım; çünkü ben, burada yazılanlardan yola çıkılarak, birilerine bir şey yapılmasını istemiyorum.
Bu yüzden yazılarım, yaptığınız şeyi yaparken neye dikkat etmelisiniz üzerine kurulu. Neyi nasıl yaparız değil de, neyi neden yaparız minvalinde ya da nasıl yapmamalıyız.

Bu sayfada bulacaklarınız, yazılarımın satır aralarında bulabileceklerinizden çok daha azdır.

iletişim: [email protected]