Heyhat!

0

Tekrar tekrar söylüyorum.
Söylemekten bıkıyorum ama devam da ediyorum.
Bu benim hiçbir zaman tamamlayamayacağım misyonum oldu artık.
Uzun zamandır çeşit çeşit insan ile karşılaşıyorum buradan. Karşılaştığım 10 kişiden 6-7’sinde aynı sorun. Şöyle bir gezinin internetin o mis kokulu çöplüğünde.
Özellikle master ve mistress sayfalarını iyice bir inceleyin.
Tespitlere gelecek olursak.

Size, huzuru bulacaksınız ya da tüm acılara direnciniz artacak, gibi vaatleri varsa. Eleyiniz.
Ne yapacaksınız amına koyayım, acılara direncinizi arttıracakmış. Düşman eline esir düştüğünüzde, işkencelere dayanıp devlet sırlarını açığa çıkarmamanızı mı sağlayacak bu.

Yazılarında üstüne basa basa, evrenin sırrını çözmüş yalnız kovboy tripleri var ise. Eleyiniz.
Siktirsin gitsin, kim bir şeyi çok bildiğinden bahsediyorsa o şey hakkında hiç bilgisi yoktur.

Aslında yüzlerce kölem var ama belki seni de kabul edebilirim, dene bi şansını. Türevi konuşmakta/yazmaktaysa. Eleyiniz.
Yalancı amına koyayım.

Velhasılı kelam, buna benzer hayali yetenekleri ve hayatları olan kişilerle yaşanan ilişkiler. Yanlış uygulamaları, yanlış uygulamalar ise kalıcı hasarları meydana getiriyor.

Uygulamanın yanlış olup olmadığına köle kişi karar verecek değil tabii ki ama en başta kişinin yanlış olup olmadığına, köle kişi ince eleyip sık dokuyarak varabilir.

Kaçınız yanlış kişilerden ve onların sapkın uygulamalarından.
Unutmayın, hiçbir sarraf “gel vatandaş çeyrek altın 220TL” diye canhıraş malını satmaya çalışmaz. Pazardaki domatesci böyle bi pazarlama yöntemine girer. Biri malını satmak için canhıraş bağırıyorsa bilin ki o mal değersizdir.

Sevgiler.
Önceki İçerikEfendinize Üzgün Olduğunuzu Gösterin
Sonraki İçerikBir Ceza Olarak, Köleyi Uzaklaştırmak
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.