Hizmet Etmek Neden Gerekli?

0

Gerçekten boşver bu olayı. Boşver, sana göre değildir büyük ihtimal.
Ha, hizmet etmek istiyorsun ama bu isteğinin sebebini merak ediyorsan, hoş geldin.

Bu olay tarihin en başından beri sorun olmuş bir olay. Tarihin en başı derken, gerçekten en başı.
Adem ve partneri Lilith’ten bu yana. Lilith bu olaya deliriyor, isyan edip şeytanın yanına gidiyor. Bu sebepten dolayı zaten bir daha eşine isyan etmesin diye Havva Adem’in kemiğinden yaratılmıştır hurafesi dolaşmakta. Hikayeyi uzun uzun başka zaman anlatırım.

İlk olarak, her şeyini adamayı düşündüğün kişiye hizmetini de adaman şart, kişinin buna ihtiyacı olduğu için değil, senin bu adanma işlemini ete kemiğe büründürmen için ritüel tadında.

Başka bir nedeni ise, genlerimize, ortak bilinç altımıza işlemiş bir durum. Erkek avcı, kadın toplayıcı.
Erkek zor işleri yüklenir, kadın ise hizmetini gösterir. Minnettarlıktır bir nevi. Sen bana bu geyiği vurdun getirdin eve/mağaraya. Eh, sen artık otur ben bunu yüzer, pişirir hazırlar önüne kadar getiririm. Demektir.

Ve efendiyi, zamanını ayırdığı, ilgilendiği kişinin ona hizmet ettiğini görmek bittabi memnun edecektir.
Memnun edebiliyor olmak ise senin hoşuna gidecektir.
Bu döngü böyle.

Bir diğer nokta ise, içten içe hizmet etmeye yanıp tutuşup, feminist duyguları ve egoları ağır bastığı için bir türlü bunu söyleyemeyen kişiler var.

Sevgiler.

Önceki İçerikBondage Uygulamalarına Başlamadan Önce
Sonraki İçerikBDSM’de Yaralanmayı Önlemek
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.