Kısıtlı Zamanda Köle Eğitimi

0

Biraz akıl almaz gibi görünse de, bir süre Dominant olanların, bazen köle için zaman ayıramadıkları olmuştur. Bazen köleye ayırdığınız zamanınız iş, aile hayatı ve diğer zorunluluklarla kesilebilir, sekteye uğrayabilir. Tabii bu, kamçınızı asmanız gerektiği anlamına gelmez. İlgilenmeye devam edebilirsiniz; Sadece taktiklerinizi ve yöntemlerinizi biraz düzeltmeniz yeterlidir. Kölenizi her şekilde kontrol etmenin yollarını öğrenmeniz gerekir.

Sevdiğimiz şeyler söz konusu olduğunda, onlar için vakit ayırmaya çalışırız. Köle eğitimi söz konusu olduğunda, işler biraz değişken olabilir. Bu sadece sizinle değil, kölenizin ihtiyaçlarıyla da ilgili. Programınıza bakıp, zamanınızı harcarken ne yaptığınızı görmeye çalışırsanız takviminizde biraz yer ayırabilirsiniz. Şu anda farklı öncelikleriniz mi var? Yoksa sadece doğru yönetilmeyen zamandan mı müzdaripsiniz?

Kölenize haftada bir gün, o gün içinde de en az 1-2 saat ayırmaya özen gösterin, asgariniz bu olsun. Aslında takvim ya da hatırlatma uygulamalarına saatleri ve tarihleri ​​yazın. Böylece bu sefer başka bir şey yapmayacaksınız ve kölenizin eğitimine odaklanmak zorunda kalacaksınız.

İş ve ya aile hayatı bazen çok meşgul ve zalimce olabiliyor. Bu zamanlarda genelde her şeyi yapmak zorunda olduğunuzu hissedersiniz. İşte o zaman, tüm bu şeyler için daha fazla zaman yaratmak adına kölenizin eğitimini bir kenara itmeye başlıyorsunuz.

Benden size bi’ kaç tüyo,
Bazı Dominantlar işleri veya diğer sorumlulukları yüzünden kölesi ile bir süre fiziksel temasta bulunamayabilir. Bu nedenler, iş atamaları, iş gezileri ve benzeri durumlar da olabilir, bu gibi durumlarda köle ile görüşmeden eğitime devam etmek için farklı stratejiler kullanmanız gerekir. Neyse ki, teknoloji köle eğitimini her zamankinden daha kolay hale getirdi. Köle için geçmişte yaptığınız egzersizleri ve görevleri sürdürebilirsiniz, hatta istediğiniz gibi yaptıklarından emin olmak için bir web kamerası da kullanabilirsiniz. Veya eğitim sürecinin bir parçası olarak birbirinize dijital fotoğraf gönderebilirsiniz. Kölenizi görevde tutacak bir tür e-posta veya kısa mesaj planı hazırlamak da yararlı olabilir. Bu şekilde, eğitiminin nasıl ilerlediğini görmek için kontrol etmeye devam edebilirsiniz. Sohbet etmek için düzenli saatler ayarlayın ve bu saatlere uyulmazsa, cezalandırın ve tabii ki siz de uyun.

Siz uzaktayken kölenize bir cinsel perhiz uygulatmak harika bir yoldur. Mastürbasyonu bir süre yasaklayabilirsiniz.

Tabii ki, eğitim rutininde bu tür değişikliklerden herhangi birine girişmeden önce köle ile istişare edin. Unutmayın, bu ilişkide ikiniz de varsınız. Köle ile ne yapmayı planladığınızı ve ne gibi değişikliklerin yapılmasının gerektiğini düşünün. Aklınıza yatarsa, yeni bir eğitim programı başlatabilirsiniz. Eğer köle, eğitimi yeni yoldan devam ettirmeye istekli değilse, yeni bir köle aramanın zamanı gelmiş olabilir ya da normal olarak tekrar başlayana kadar ilişkinin askıya alınması gerekebilir. Rıza dışında zoraki bir eğitim yolu, başarıyı yakalayamaz.

Sevgiler.
Köle adayı