Köle Eğitimi Programı

1

Programın süreci ve adım adım neler yapılacağı hakkında bir şeyler söylemek imkansız, zira köle eğitimi tamamen olmasa da birçok konuda kişilerin yapısına göre değişiklik gösteren bir süreç. Herkese tek bir yöntemle ulaşmak mümkün değil, öyle bir yöntem yok ki herkeste çalışabilsin. O yüzden, her şeyden önce kişilerin birbirini detaylıca tanımasında ve bu tanışma sürecinde yalanların kullanılmamasına azami önem gösterilmeli.
Bu program, tecrübeyle kazanılmış eğitim sırlarını modern BDSM teknikleriyle birleştiren, üzerinde uzun süre düşünülerek oluşturulmuş bir programdır. İster yeni başlayan, ister deneyimli bir itaatkâr olun, yetenekleriniz tecrübeli bir elde test edilecek ve geliştirilecektir.

Köle Eğitimi

  1. Henüz fark etmemiş olabileceğiniz arzularınız uyanır ve normalden daha fazla heyecanlanırsınız. Bunun nedenini BDSM ve Korku adlı başlıkta açıkladım.
  2. Her Efendinin arzuladığı itaatkarın gerçek özelliklerini öğrenmiş olursunuz.
  3. Tamamen özel kalır, hiç kimse sizin aktivitelerinizi veya arzularınızı bilmez. Sosyal medyada ya da benzer diğer platformlarda adınız/fotoğrafınız gözükmez.
  4. Efendi/Köle ilişkilerinin dinamiklerini keşfedersiniz, böylece gelecekteki ilişkinizde partnerinizin arzularını tatmin edebilir ve zamanınızı boşa harcamazsınız.
  5. Kendiniz hakkında daha fazla bilgi ve tecrübe edinirsiniz.
  6. Seanslar, BDSM’e uygun bir ortamda gerçekleşir. Ambiyans sayesinde gerçekliğe daha hızlı girersiniz.
  7. Gizlilik ve güvenlik temel esas olarak kabul edilir.
BDSM Egitimi infografi
Köle Eğitimi Sürecinin İnfografisi

Başvuru

İş hayatımı da düşününce, genelde aynı dönemde 4 köle ve bir Mistress’e eğitim veriyorum.
Kısacası bahsedilen “Köle Eğitimi Programına” aynı anda maksimum 4 dişi alıyorum.

Söz konusu programa giriş için, İletişim menüsünü kullanarak detayları öğrenebilirsiniz.

Mistress eğitim programı için ise mail atıp uygunluk durumunu öğrenmelisiniz.

[email protected]

Sevgiler.
Önceki İçerikKöle ile Tanışma
Sonraki İçerikGebelik ve BDSM
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.