Köle için Aftercare Uygulamasının Önemi

0

Aftercare basitçe seanstan sonra yapılan ilgilenme işlemidir diyebilirim. Uzun bir seanstan sonra bir köle olarak duygusal ve fiziksel olarak hırpalanmış olabiliyoruz. Böyle zamanlarda benim istediğim şey genellikle Efendime sarılmak oluyor. Bu da aftercare içine giriyor.

Benim için bir köle olmak sahnede bale yapmak gibi.

Yere bakarken bekliyorum Efendim’in tek bir komutunu. Işıkların önünde yarı çıplak bekliyorum tek bir işareti. Parmak şıklatma da olur. Yeter ki bi işaret. Içim ıcime sığmıyor.

Tek farkı o sahneden asla inmiyorsunuz. Her zaman hazırlandığınız seyircinin, efendinizin önündesiniz. Hazır bale örneği ile başlamışken devam edelim. Bale gösterisi izlediğimizde çoğumuzda bir hayranlık olur. Dönüşler, parmak ucunda durmalar, senkronizasyon… Bunlar izlerken çok güzel bir görüntü oluşturur ama arkaplanda yapılan birçok çalışma ve çalışmaların sonucunda ayakta yaraların oluşması. Kırığınız olmaması için her zaman sıcak tutmalısınız bileklerinizi ve ayağınıza bakım yapmalısınız. Bir seansı da bu gösteriler gibi düşünelim. Efendinize hizmet edip onun size koyduğu hedefleri başarmak için elinizden geleni yaparsınız. Fiziksel acıyla ve psikolojik baskıyla baş etmeye çalışırsınız. Bu elbette yorucu olabilir. Sonrasında bir bakıma ihtiyacınız var gibi hissedebilirsiniz. Bu bakım birçok maddeye ayrılabilir. Örneğin, efendinize sarılmak, efendinizin size kitap okuması, eğer fiziksel şiddete maruz kaldıysanız, uygulanan bölgeye kremler sürülmesi, efendinizin duşta size yardımcı olması gibi. Bazen ise saçınızın okşanması, iyi misiniz diye sorulması, koltukta oturmaya izin verilmesi gibi şeyler de olabilir.

Dedim ya benim için köle olmak, her an bale yapıyor gibi olmak diye. Efendimden uzak olduğum zamanlar da yapmam gereken görevlerim var. Bu görevlerin çoğu hergün tekrarlayan görevler. Benim için efendimin gün sonunda bana sorduğu nasılsın sorusu bu görevlerin sonrasındaki aftercare.

Dominantların da elbette aftercare’a ihtiyacı vardır. Bu biraz daha farklıdır. Örneğin bir seanstan sonra o söylemeden ona sevdiği bir içeceği servis etmek, teşekkür edip seansın sizde uyandırdığı duyguları söyleyebilirsiniz ya da en basiti ne kadar yorgun veya ne kadar acı içinde olsanız da gülümseyin. Gülümsemek hem sizin bu hedeflere ulaşırkenki zaferinizi, kararlılığınızı gösterebilir hem de efendinize minettar oluşunuzu.

Psikolojik ve fiziksel bir rahatlamadır aftercare. Bağlayıcıdır da.

Eklemek istediğim son bir şey var:

Bazen her şey olması gerektiği kadar pürüzsüz gitmez.

Dalgalar olur arada, dansınızda minik aksilikler. Bu durumda kendinize de aftercare yapmak gerekebilir. Ki bence en iyisi asla umudunuzu yitirmemek ve daha iyisini yapacağınıza inanmak.

 

Önceki İçerikTürkiye’deki BDSM’de Pygmalion’giller
Sonraki İçerikAynı Günün İki Farklı Köleden Hikayesi (Sir’s Little Toy)
20 yaşındayım. Öğrenciyim. İki yıldır Efendim'in hizmetindeyim. DDLG yatkınlığı da olan tasmalı bir köleyim. Efendim istediği sürece hizmetinde olacağım.