Köle ile Seks

1

Köle ile seks dediğimde hemen aklınıza, ayaklarından ağaca bağlayıp deep throat yaptırdığım falan gelmesin. BDSM Hikayelerimi okuduğunuzda aklınızda nasıl bir şey canlanıyor az çok tahmin edebiliyorum; fakat bütün bir ilişki o şekilde geçmez. Her daim akrobatik hareketler ya da farklı düğümler ile sikmiyorum kendisini. Fakat, misyoner geçen günlerin de, kaleme alınacak bir yanı olmadığı için yazmıyorum.

Benim de zaman zaman misyoner tercih ettiğim oluyor, valla.
Valla oluyor.
Ama çok sık değil.

Bazı buluşmalarımda sikmediğim de oluyor. Hayır ereksiyon problemi değil. Ya canım istemiyordur, ya özlemesini istiyorumdur. Ya yeterince yalvarmasını bekliyorumdur. Olabilir de olabilir.

Zaten her buluşmada sizi saldırırcasına beceren bir sahibiniz var ise, ona hizmetinizi vermeyin. 100-200 lira verin güzel bir escort tutsun kendine. Sizi de kendisini de kandırmasın. Zaten bu durumda “sikilen mi köledir, siken mi seksin kölesi olmuştur.” diye düşünmek gerek.

Köle ile seks, düz seksten ziyade bir harmonidir.
Çevrenizden birine o pozisyonlardan birini ve ahengin onda birini anlatacak olsanız, size sapıkmışsınız gibi bakacaktır ama bu, evine gittiğinde bunun hayalini kurup mastürbasyon yapmayacağı anlamına gelmez.
Hepimiz renkli cinsel hayatlarımız olmasını isteriz. Sadece BDSM’de ki bu renk yoğunluğu kimine fazla gelebilir.
En fazla tercih ettiğim, esaret altına alarak seks yapma kısmı. Bu kadının kendini daha fazla kadın, erkeğin daha fazla erkek hissettiği bir an oluyor benim ve partnerlerim için.

Her neyse seks, olmazsa olmaz bir şey değil. Fakat bu normal bir sekste değil.
Bağlaması, dokunması, konuşması, koklaması, hafif hafif canını yakması. Bunlar rutin bir ön sevişmeden biraz daha uzun, biraz daha zevkli, biraz daha estetik.

“Biraz daha, biraz daha biraz daha. Evet!”

Sevgiler.

Önceki İçerikİlişkinin Bitimi
Sonraki İçerikKölenin İtaat Eğitimi
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.