Köle ile Tanışma

0

Bu daha çok mülakat havasında geçen bir buluşma gibi olur genelde. Uzun vadeli ve ciddi bir Efendi/köle ilişkisinin ilk görüşmesi, tıpkı herhangi bir iş görüşmesi gibi geçer ya da geçerse şaşırmayın. Efendi, kölenin görevinin başında durup duramayacağını, eğitimi istemesinin nedenini, kölenin genel fikirleri ile uyuşup uyuşmayacaklarını saptamak ister, pek tabii bunu karşı tarafta ister. Bu görüşme, BDSM Eğitimi için bir başlangıç noktası olarak nitelendirilemez, ancak ilişki için başlangıç denebilir.
Aslında, bir çok soru sorulabilecek olsa da, 3 şey mutlaka sorulur bu mülakatta.

Geleneksel bir ilişki yerine neden köle olmak istiyorsun?
Köle neden köle olmak istediğini düşünmediyse, bunun ne anlama geldiğinden emin olmadığındandır. Çoğu köle olmak isteyen kişi, köle olmanın, çığlık çığlığa seks yapıp, diz çökmekten ibaret olduğunu sanıyor. Köle, Efendisine karşı ve diğer insanlara karşı nasıl davranacağını öğrenecektir. Köle aynı zamanda bir seans sırasında iyi bir performans göstermemesi nedeniyle ceza almaya ve gerekirse ilave eğitim almaya hazır olmalıdır. Hepsi köle olmanın bir parçası. Daha fazlası için sayfalar arasında gezinmeye devam edersen, bdsm ve kölelik hakkında aklında bir profil oluşacaktır.

Buna ne kadar istekliisin?
Tecrübesi olan köleler genellikle Efendiye daha cazip gelirler. Deneyim demek, kölenin, süreci, gidişatı ve uygulanacakları bilmesi demektir. Bu, Efendi için zaman ve çaba tasarrufu sağlar.
Fakat deneyimin olmasa dahi, öğrenmeye çok istekli görünmen genelde yeterli olur.

Emirleri dinleyebilir misin?
Bir kölenin gelen emirleri dinlemek ve uygulamak için istekli olması gerekir. Köle ile olan bu ilk görüşmede, Efendi bu kaliteyi test edebilir, köleden bu görüşme için bir şeyler hazırlamasını ister, spesifik bir şey giysin, vb. Isteyebilir. Köle ne yapacağını bilmiyorsa ya da yapmaya istekli değilse, olasılık şudur: Muhtemelen köle, eğitim ortamında çok iyi olmayacaktır. Büyük ihtimalle bir Efendinin isteyeceğinden daha fazla probleme neden olacaklardır.

Köleler bir Efendi arayışına genellikle eğlenceli şeyler için girerler. Unutmayın, BDSM bazen, sadece yatak odası fantezisi olarak kullanılsa da, aslında durum tam olarak bu değildir. Eğer aradığınız tek seanslık bir deneyimse bunu da buluştuğunuzda özellikle belirtin.

Sevgiler.
Önceki İçerikKölenin Kendini Teslim Etmesi
Sonraki İçerikGebelik ve BDSM
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.