Köle Mutlu Olmayı Hakeder mi?

0

Köleyi gücünüzün altında tutmak için ne yapmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Aslında bunları çözmeden kimseye dokunmamalısın ama neyse. Yine de efendi köle ilişkisi için bu konuda bir kaç ipucu verebilirim.

Mutluluk herkes için farklıdır, bu kesin. İkinizin de ilişki içinde mutlu olmasını sağlayacak şeyleri tanımlamanız gerekir. Sözlü ya da yazılı sözleşmenizde başlarken bunlara da yer vermeye çalışın. Bu bile bazen mutluluğun resmini çizmenizi sağlayabilir.

Tabii ki, insanların ihtiyaçları ve arzuları zaman içinde değişir. Sözleşmenin ya da şartların güncellenmesinin nedeni de budur. Bir köle bir şeyler ister ve bazen de alır; ancak bunun, düşündüğü kadar iyi hissettirmediği sonradan fark edebilir. Dolayısıyla burada Efendi, zamanla kölesini neyin mutlu edeceğini mutlaka tespit etmeli ve unutmamalıdır.

BDSM eğitimi konusunda ilginç olan şey, çoğu yeni BDSM meraklısının, eğitimin korkunç bir deneyim olacağını otomatik olarak varsaymasıdır, bu doğru değil bırakın ön yargıyı. Birçok köle, daimi köle olmak için eğitilmek istemektedir ve bu nedenle eğitim sadece fantezilerini ve arzularını yerine getirerek gerçekleşmez, zaman zaman köleyi zorlayacak aktivitelerde olur, doğru. Her zaman kolay değildir ve her zaman heyecanlı değildir. Dominant’ın bakış açısına göre, eğitim, kontrol etmek istedikleri köleyi yaratmanın bir aracıdır. Ancak köle aldığı eğitimden memnun değilse, köle rolünde kendini rahat hissetmeyecektir ve mutlu olmayacaktır. Ve mutlu olmayan köle ya da mutlu edemeyen bir Efendiye sahip olan bir köle, daha iyi bir köle olmak için motive olamayacak bir köle olur.

Evet, köle efendi köle ilişkisinde bir çok şeyi hak ediyor, ancak bu her şeyin her zaman mükemmel olacağı anlamına gelmiyor. İnsanlar kusursuz değildirler ve zaman zaman uyuşmazlık olabilir. – evliliklerde bile olduğu gibi- Ancak, birbirinize sahip olduğunuz zaman, mutlulukla dolu bir ilişki yaratacaksınız. Bu mutluluk, kölenin o sırada yüzünde bulunan bir gülümseme olmak zorunda değil ama oladabilir.
En baştaki sorunun cevabı ise, tabii ki evet.

Sevgiler.
Önceki İçerikUzak Durun
Sonraki İçerikBDSM Pozisyonları ve İstikrarı
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.