Köle Olmak İstiyorum ama Uygun muyum Bilmiyorum

2

Sıklıkla gelen sorulardan biri bu.
İnsanların genelde sorun ettikleri nokta. “köle olmak istiyorum, bunu arzuluyorum; fakat ben iş/okul/aile hayatında böyle biri değilim”
Evet muhtemelen değilsiniz ve yine de bunu arzuluyor olabilirsiniz.
Bu konunun detaylarına “kişi neden köle olmak ister” başlıklı yazıda nispetten değinmiştim.

Köle Olmak İstiyorum

Öncelikle uygun olup olmadığınızı ölçmek için net kriterler söz konusu değil. Henüz tıp bu konuda, birçok konuda da olduğu gibi çaresiz. Hamilelik testi gibi pratik bir araç çıkartamadılar. Zaten henüz kepeğe bile çare bulamadılar.
Öte yandan bdsmakademi.com üzerinde hazırladığım bir BDSM testi mevcut, buradan kabaca bir sonuca erişebilirsiniz.

GIF

İlk olarak duygularınızın yoğunluğuna odaklanmaya çalışın.
Okuduklarınızı ve öğrendiklerinizi birleştirerek, bunların ne kadarını yoğun bir şekilde arzuladığınızı düşünün.
Bu ilişkiyi yatak odasının dışına çıkartmak size keyif verecek mi? Bunu da bi düşünün.
BDSM’in fiziksel yönümü yoksa mental yönümü daha çok ilginizi çekiyor. Bunları bi’ sıralayın.

Şöyle bir incelediğinizde, BDSM bir yatak odası fantezisi olarak ilginizi çekiyor olabilir. Köle olmak isteyenlerin sayısı, tahmin ettiğinizden çok daha fazla ve bunların bir kısmı,
“Bir defa deneyebilirim ne olur ki” diye düşünmekte. Maalesef, bir görüşmeden ibaret olan ilişkiler sıradan bir fuck buddy durumundan öteye gidememekte. Sadece kelepçeler, kırbaçlar, ipler ve birkaç farklı bdsm malzemesi daha kullanılır ve mental yönden bir şey yaşamanız pek mümkün olmayacaktır.
GIF

“Kadınlara ya da erkeklere köle olmak istiyorum” cümlesinden sonra bağlaç olarak ama kullanıyorsanız, mutlaka düşünmeye devam edin.
Egonuz size bu durumda baskı yapacaktır. “sen böyle biri değilsin” demeye başlayacaktır. Belki haklı da olabilir.
Bunu egonuzla tartışın. Libidonuz ise “köle olmak istiyorum” diyebilir. Bunu da libidonuzla tartışın.
Belki BDSM’in küçük bir bölümü ilginizi çekiyor olabilir; ama bu tamamıyla köle olmaya uygun olduğunuz anlamına gelmez. BDSM, içerisinde birden çok konuyu barındıran, uygulamalarının ise taraflara göre değişiklik gösterdiği bir konu.
Bu ilişkiyi yaşamaya başlamak için biri ile iletişime geçmeden önce, kendinize bu konu hakkında verebileceğiniz bütün yanıtları verin. İsterseniz blogtaki bdsm testi ya da ddlg testi sayfalarını bir ziyaret edin.

Unutmayın; yazdığınız kişi, sizi sadece birkaç satırda sizden iyi tanıyamaz. Tanışmayı düşündüğünüz kişiye, köle olmak istiyorum demeden önce, bunu isteyip istemediğinize siz karar verin. Bir başkası neyi isteyip istemediğinize, o an karar vermesin.

Sevgiler.

Önceki İçerikKöle Yürümeyi Öğrenirken
Sonraki İçerikHeves
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.