Köle Tembelleşmeye Başlarsa

0

Kölenizi tembelliğe alıştırır veya teşvik ederseniz, suçlu sizsiniz.
Köle eğitiminde, kölenizi zaman zaman sıkı bir tempoda çalıştırmalısınız. Bundan şikayetçi olmamaları gerekir. Ne de olsa, köleniz sizi mutlu etmek ve varlığınızdan zevk almak için yanınızda.

Kölenizin olması gereken şekilde davranmadığını fark ettiğinizde, onu uyarın. Yalnızca bir uyarı. Kölenizi önünüze oturtun, gözlerine bakın ve mutlu olmadığınızı, bunların yeterli olmadığını söyleyin. Bu dikkat dağıtıcı bir ortamda yapılmamalıdır. Yatak odanızda gerçekleştirmeyin bu konuşmayı. Davranışlarını geliştirmedikleri taktirde, onu göndereceğinizi söylemelisiniz.

Kölenizi eskisine nazaran daha zor uygulamalara tabii tutun. Mümkünse sahip olduğunuz eğitim seanslarınızın sayısını arttırın ve onu daha verimli hale getirmenin yollarını araştırın.

Köle, pozisyonlar ve diğer basit komutlar gibi konulardan hoşlanmıyorsa, önce bunlardan başlayın. Kölenizin en iyisi olmasını istiyorsanız, en basit şeyden en zoruna kadar biliyor ve yapabiliyor olması gerekiyor.

Kölenize daha fazla komut öğretin ve üzerinde sık sık deneyin. Tekrarlamaya devam edin. Bu sıkıcı bir şey haline gelebilir ama bu durumda bile, kölenizin emri yerine getirmekten mutlu olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz. Başta sözlü komutlar, ardından el işaretleri ve akabinde, göz işaretleri ile peş peşe aynı komutu farklı şekillerde verin.

Daha sert araçlara geçin, tokatlar yerine kırbaçlarınızı çıkartın, elinizde olan bdsm malzemeleri ile işe yarar bir şeyler yapın. Önceden belirlenmiş sınırlar dahilinde kölenizin ne kadar bağlı olduğunu test edin mutlaka.

Onun elinden zevklerini alın. Övgü ya da cinsel ilişkiden zevk alıyorsa örneğin. Bunları alın elinden. Sizi mutlu etmek için mi çalışıyor, yoksa bütün derdi zevk almak mı? Bunu belirlemelisiniz. Eğer sizi mutlu etmeye hevesli olmazlarsa, bu durumda sizinle ilgilenmemeye başlamıştır. Onu göndermeyi düşünmeye başlayın.
Eğer karşılığında zevk aldığı şeyler olmaksızın, sizi mutlu etmek için çabalıyorlarsa, ona fazladan zaman harcamaya değer.

Ne olursa olsun, kölenizin ilgisi her zaman kaybolabilir. Ancak işleri tekrar yoluna sokabilirsiniz. Köle eğitimi esnasında, köle her zaman şu an olduğundan daha zor uygulamalara maruz kalabilir. Önemli olan sizinle beraber oldukları dönemde başka bir şeyi önemsemeden mutlu olabiliyor olmaları.

GIF

Sevgiler.

 

Önceki İçerikAcı Eşiğini Arttırmak
Sonraki İçerikKöleyi Tasmalamak
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.