Kölelik Sözleşmesi Nasıl Oluşturulur?

1

Bazı insanlar yatak odası aktivitelerine biraz renk katmak için BDSM ile ilgilenmek isterken bazıları daha ciddiye alıyor. Kendinizle köle arasında güçlü bir ilişki kurmak isteyen insanlardan biri olabilirsiniz. Bunun için kölelik sözleşmesi hazırlamayı düşünmelisiniz.
Nasıl başlıyorsunuz? BDSM yapmak istiyorum diyerek başlanmamalı. Bir Efendi Köle ilişkisi kurma konusunda ciddiyseniz, ikinizin nasıl etkileşim kuracağına ilişkin bazı temel kurallar ve yönergelerle başlamanız gerekir. Bunu yaparken, sadece beklediğiniz şeylerin bir listesini değil, aynı zamanda ilişkiye ne getireceğinizin bir listesini de yaratıyorsunuz. Tıpkı bir iş planı gibi, BDSM ilişkiniz için de bir sözleşme hazırlamak isteyebilirsiniz. Söz uçar yazı kalır, bunu yapmak her zaman iyidir. Zaman zaman ben de sıcak bakıyorum. Bu iki tarafın anlaşmasına bağlı bir durum.
Ara not: Örnek taslak istemeyin, o kadarını da kendiniz halledin.

Buluşmalarınızda Neler Olacak?

Kölelik sözleşmesi yapmanın en keyifli bölümlerinden biri, buluşmalarınızda neler olacağından ve nelerin olmayacağından bahsetmek. İkinizin de istedikleri ve istemedikleri listesini oluşturmalısınız ve daha sonra ne kadar çakıştığını görmek için listeleri karşılaştırmalısınız, dominant BDSM eğitimi sürecini buna göre organize edecektir. Kölenizin sınırlarını zorlamak istiyorsanız, gelecekte deneyebileceğiniz ‘belki’ etkinlikler listesini de oluşturabilirsiniz. Her iki tarafın da, yapmak istemediği şeyleri önlemek için bu listenin oluşturulması ve iki taraflı bir tartışmanın yapılması gerektiğini unutmayın.

Sözleşmeniz, 3. şahıslarla birlikte olma kurallarının bir listesini de içermelidir. Genellikle, bir Efendi birden fazla köleye ya da bir eşe sahip olabilir. Onları da sözleşmeye eklemeyi unutmayın. Buna, kölenin sizin için hizmet etmesini istediğiniz gün sayısını da ekleyebilirsiniz. Başlangıçtaki kurallar ve beklentiler netleştiğinde, beraber olduğunuz süreçte daha az sorunla karşılaşacaksınızdır.

Özel Kurallar

Akılda tutulması gereken fiziksel sorunlar veya hastalık/sağlık sorunları varsa, özel bir yönerge bölümü de uygulanabilir.  Ayrıca, spontane bir buluşma için belirli bir hazırlık derecesini belirtmek için bakım ve hijyen hakkında bir dizi kural da eklemek isteyebilirsiniz. Tatil günleri ve özel etkinlikler hakkında bir bölüm eklemenin de faydası olacaktır.

Sözleşmenin Güncellenmesi

İnsanlar değişime tabii oldukları için, sözleşmeniz de değişime tabi tutulmalıdır. Her altı ayda bir, gerçek sözleşmede nelerin değişebileceğini görmek için köle ile birlikte oturup bunu tartışmak isteyebilirsiniz. Herhangi bir şeyin değiştirilmesi gerekmiyorsa sorun yok.Sonradan sorunlar çıkarsa, sözleşmeyi gerektiği gibi değiştirebilirsiniz.

Sözleşmeyi imzaladığınız günün özel olduğundan emin olun, sonuçta, birbirinizle ilgilenmeyi ve BDSM uygulaması ile beraber belki de daha önce kimse ile yaşamadığınız şeyler yaşamayı taahhüt ediyorsunuz. Bu, ikiniz için de önemli bir an, öyle davranın.

işbu kölelik sözleşmesinin hukuki bir yaptırımı değil, birbirinize yaptırımı olur. Mahkemeye sunulacak türden bir sözleşme değil. Onun için kenarlarını ateşle yakalayıp, kokulu kağıtlar bile kullanabilirsiniz.

Sevgiler.

Önceki İçerikKöleyi Aşağılamak Hakkında
Sonraki İçerikSevgililer Günü
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.