Kölenin Kendini Teslim Etmesi

1

Düşlediğiniz tek ilişki türü bu olsa da, bu maalesef kolay bir tür değil. Güçlü bir Dominant’a köle olmak, en az hayatınızdaki diğer ilişkiler kadar zor olabilir. Sadece vücudunuzu başka birine vermiyorsunuz, aynı zamanda zihninizi de bu kişiye veriyorsunuz. Bazı kölelerin zihinlerini ve kalplerini Dominant’a tamamen verememe durumları o kadar da şaşırtıcı değil. Ancak savunmalarınızı bırakmanız, köle olmaya başlamanın en iyi yoludur. Guardınızı indirin.

Güvenin olmadığı herhangi bir ilişkiyi yürütmek oldukça zordur. Hepimizin aklı bizimle oyun oynamayı sever ve bunlar çoğunlukla tanıyamadığımız oyunlardır, aklınız sizi paranoyaya sevk edebilir. BDSM ilişkisinde, vücudun kalıcı olarak zarar göreceğinden endişlenmenize neden olan, zor pozisyonlara sokulabilirsiniz. Sonuç olarak, bu endişelerden vazgeçmekte zorlanırsınız ve bu endişeler daha sonra güven meselelerine neden olabilir.
Yapmanız gereken, seans esnasında Efendinizin bu sorunların üstesinden gelmesine izin vermek. Onunla birlikte olmayı bir sebeple kabul ettiğinizi kendinize sürekli hatırlatın. Tamamen onun kontrolü altında olmayı kabullenin, ancak bu şekilde başlayabilir her şey.

Dürüstlük en iyisidir.
Efendinizle güven konusunda sıkıntılarınız varsa, biraz durmanız gerekiyor. Ona bu durumu anlatın, belkide sadece onun ağzından duyup, söz almanız sizi rahatlatacaktır. Onun gözlerine bakarak, sorununuzu net ve dürüst bir şekilde anlatın. İyi bir Efendi, bu endişeleri gidermek isteyecektir ve ilişkinizi geliştirmeye devam etmek için sizinle birlikte çalışmak isteyecektir. Bazen, bir Efendi daha yeni ve tecrübesiz olduğunda, bazı şeyleri yanlış yapıyor ve bu yüzden güveninizi sarsıp size endişe veriyor olabilir. Fakat bu durumlar, dürüst bir iletişimle düzeltilebilir.

Köle olarak yapmanız gereken şeylerden biri, Efendi ile birlikte olma zamanı geldiğinde “öteki” hayatınızı kapının dışında bırakmaktır. Tabii bu köle eğitimi programınıza göre değişecektir ama; endişelerinizi, acılarınızı ve diğer kaygılarınızı, Efendinizin yanına giderken, evinizde bıraktığınıza emin olun. Bu sorunlardan daha rahat sıyrılmak için, buluştuğunuzda farklı bir isminizin olmasını isteyebilirsiniz. Bu size yardımcı olabilir, bunu efendinizle konuşun.Tüm bunlar Efendinize gösterdiğiniz direnci günden güne düşürmeye yarar.

Emredilenler dışında görevler yaparsanız, hiçbir şekilde Dominant’a güvenemez; sadece kendi güvenliğinizi ve sağlığınızı sağlarsınız. Bırakın bunları Efendiniz sağlasın.
Sevgiler.

Önceki İçerikKötü Geçen Bir Seans
Sonraki İçerikKöle ile Tanışma
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.