Köleyi Kelimeler Olmadan Aşağılamak

1

Bazı kölelerin yerlerini bilmeleri için gereken tek şey köleyi aşağılamak olabiliyor. Kölenizi sözcükleri kullanmadan aşağılamak için birçok yöntem var.
Dediğim gibi bir çok yöntem olsa da, bir kaç temel şey var.

Konuşmadan korkutmak fikri, yeni bir Dominant için zor bir şeydir. Bunu cezalarla yapmak bazen kolay olabilirken, duygusal anlamda baskı kurmayı öğrenmek o kadar kolay değildir.
İlk yapmanız gereken şey, kendinize güvenmektir. Her seansta kölenizden ne beklediğinizi tam olarak bilmeli ve önceden hazırlanmalısınız. Ne yapacağınızı bilmeden bir seansa başlarsanız. Köleniz sizi ciddiye almaz.

Vücut dilinizi kullanın

Kulağa biraz klişe geliyor biliyorum ama ayna karşısında, gülümsemenize, kemerinizi tutuşunuza vs. biraz çalışarak. Kölenize, alaycılığınızı vurgulayacak ifadenizi netleştirmenizde yardımcı olacaktır.
Bu yüz ifadelerinizi, kölenizin fiziksel olarak aşağılandığı uygulamalarda sık sık kullanın. Köle daha sonra bu ifadeleri eylemlere bağlar. Bir süre sonra bu ifadeler halka açık yerlerde de yapılırsa köle aniden aşağılanmış hissine düşer.

Sessiz kalın, bu çok basit gözükse de, köleniz açısından sessiz kalmak onların hatalarını ve kusurlarını belirten aşağılayıcı bir teknik olabilir. Köle ile doğrudan etkileşimden kaçınarak, muhatap dahi olmadığınız hissini verin. Köleye doğrudan cevap vermemek, yeri geldiğinde gayet uygundur köleyi aşağılamak için. Köle hakkında sanki orada yokmuş gibi konuşun, onları görmezden gelin.

Köleyi aşağılamak, sert sözler ve aşağılayıcı pozisyonlarla daha kolay uygulanabilir. Yukarıda bahsettiğim duygusal aşağılanmalar aslında diğerlerinden bir kaç segment daha serttir.
Sizin sessiz kaldığınız dönemlerde, köle niye sürekli sessiz olduğunuzu sorgulamaya devam edecektir.
Ve bu hiçbir kitabın öğretemeyeceği bir köle eğitimi biçimidir.

Sevgiler.

Önceki İçerikBiseksüel İlişkiler
Sonraki İçerikAcı Eşiğini Arttırmak
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.