BDSM ve seksi bir de orgazmı eklersek bu üçlü hakkında söylenecek çok şey var aslında.
Hala kadın bedeninin gizemli olduğunu ve kolay tahrik edilemediğini düşünenler var. Bu yanlış bir kanı. Doğru olan şey, kadınların mental şeyler tarafından daha kolay tahrik olma eğiliminde olmasıdır. Doğru bir, BDSM eğitimi sonrasında bunu yakalamak çok zor değil.

Uzun yıllar boyunca vücudunuzun belirli koşullar altında boşalacağını düşündünüz, bu yüzden, bu tür bir düşünceye izin vermek zor olabilir. Ancak biraz pratik ve biraz çaba ile, sadece gelen komut ile tahrik olup boşalabilirsiniz. İlk önce yapmanız gereken, vücudunuzun bunu yapabileceğine inanmaktır. Vücut ayrıca yeni koşullara ve yeni uyarılara uyum sağlamada çok başarılıdır, bu nedenle orgazmınızı tetikleyecek olan şeyi bulun.

GIF

Komut ile nasıl orgazm olabileceğinizi öğrenmenin en kolay yolu, bu eğitimi Efendinizle seanslarınıza dahil etmektir. Her orgazmda, örneğin Efendi belirli bir kelimeyi söyleyebilir, ya da orgazm sırasında, belli bir noktaya belli bir dokunuş uygulayabilir. Bu olayları birbirine bağlayacak, bedeniniz bağlantılarını hatırlayabilecek ve bunlara orgazm ile cevap verebilecek – çünkü geçmişte böyle olmuştu.- Efendinin seni bir kelime ile orgazma getireceği noktaya gelmek çok zaman alacaktır, ancak birlikte çalışırsanız gerçekleşir.

Komutla nasıl orgazm olabileceğini öğrenmenin diğer bir yolu, bunu kendi başınıza uygulamaktır. Yapacağınız şey, sizi memnun edecek şekilde bir mastürbasyon ve orgazm noktasına ulaşmak. Öncelikle, kendi elinizle orgazm olmayı öğrenmelisiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bildikten ve orgazma çabucak ve kolayca erişebildikten sonra, kendinizi orgazmın kenarına kadar getirip fiziksel teması keserek, orgazm olmaya çalışmalısınız.

Zihninizdeki fiziksel uyarıcıları hayal edebilir veya Dominant’ın orgazm komutlarını kafanızda sürekli tekrar edebilirsiniz. Artık kendinize dokunmayacağınızı düşünebilirsiniz. Aklın seni orgazm haline getirebilir mi bunu öğrenmelisin. En başta da söylediğim gibi, birçok kadın, deneyimledikten sonra mental orgazmı çok daha keyifli buluyor ve bir ipucu, evet bunu yeteri kadar çalıştıktan sonra, sadece düşünerek ve biraz yardım alarak yapabilirsin.

BDSM ve seks, güzel bir uyum içerisindedir.
Bazı köleler, Efendisinin emri üzerine orgazm olmak konusunda daha istekli ve yeteneklidirler. Efendinizin emirlerini yapabildiğinizde ne kadar mutlu olabileceğini düşünün. Bazen ihtiyacınız olan tek köle eğitimi budur.

Sevgiler.
Önceki İçerikOrgazm Kontrol Eğitimi
Sonraki İçerikYeni Başlayanlar için Lateks Kullanımı
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.