Kötü Geçen Bir Seans

0

Kötü giden bir randevu gibi, kötü bir BDSM seansı bittikten sonra da garip ve şaşkın hissedebilirsiniz. Belki köle, Efendinin belirlediği hedeflerden hiçbirine erişemedi ya da Efendi yapmak istediği şeyleri yapamadı. Her ne halt olduysa, seans planlandığı gibi gitmedi. Her iki taraf da seansın sonunda kötü hissediyor olabilir ve ne yapacaklarını bilemeyebilir. Bunlar olabilir.

İlk etapta neyin yanlış gittiğini bulana kadar sorunu çözemezsiniz. Neler olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için, kötü bir seanstan sonra, belki bir iki gün içinde birlikte oturun. Bu toplantı yatak odasının dışında gerçekleşmeli ve her ikiniz de sakin olduğunuzda bir araya gelinmeli. Oturup dürüstçe kendi bakış açılarınızdan neyin yanlış gittiğini konuşmanız gerekiyor. Her iki taraf da, konuşurken mümkün olduğunca tehditkar olmamalıdır. Bunun çok mümkün olamayacağını düşünüyorsanız, her iki tarafın da kendince yanlış giden şeyleri yazıp, bu yazıları birbirinize e-posta yoluyla ulaştırması, daha akıllıca olabilir. Aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer husus, yanlış olan her şeyi listelememek lazım. Öyle her aklınıza geleni yazmayın, ince eleyip sık dokuyun.

Sizce yanlış giden şeyleri belirledikten sonra, gelecekte bu sorunlardan nasıl kaçınabileceğinizi öğrenmenin zamanı geldi. Bu, seanslarınızın önceden planlanması konusunda biraz daha gayretli olmayı gerektirir. Bir sorunu aşmaya çalışırken planlama çok önemlidir. Oturun, bir sonraki seansınızı konuşun, neler olacağını ve amaçlarının ne olacağını konuşun.

Tabii ki, gerçekçi olmalısınız. En iyi BDSM ilişkileri bile zaman zaman sıkıntıya sahip olur. Birisi yorgun ya da stresli olabilir, ya da birisi farkına varmadan bir hata yapabilir. Hatalı adımları vurgulamak yerine, bir sonraki seansın planladığınız gibi gitmesi için çabalayın.

İyi haber şu ki, sorunları gözden geçirip, planlamanızı doğru yaptıktan sonra bir sonraki seansınızın % 99’unda önemli sorunlarınız olmayacak veya en azından diğer ilişkilerden daha fazla bir sorun olmayacak. Tek gerçek sorun, ilk başta sorunu çözmediğinizde olur. Soruna hitap edin, sorunla sohbet edin, gelecekteki hataları önlemek için bir plan yapın.
Çabalayın.

Sevgiler.
Önceki İçerikKölenin Direnişleri İle Mücadele Etmek
Sonraki İçerikKölenin Kendini Teslim Etmesi
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.