Kullanılan BDSM Oyuncakları Hakkında

1

Bir itaatkar kendi sağlık ve emniyetini en az Efendisi kadar düşünmeli. Bunun için üzerinde kullanılan BDSM oyuncaklarının sorumluluğunu üstlenmek en iyi yoldur.

Köle, Efendisinin üzerinde kullandığı BDSM malzemelerini, daha önce kimlerin üzerinde kullanıldığını genelde bilmez. Ya da yeterince steril olduğundan emin olamaz. Kendi ağız topunuzu, anal tıpanızı, klipslerinizi ve hatta kırbacınızı edinmelisiniz. Nelere ihtiyacınız olduğu konusunda Efendinizden bir liste isteyin, ona danışmaktan çekinmeyin.
Bu, cinsel yolla bulaşacak hastalıkları ya da diğer bulaşıcı hastalıkları önlemek için en iyi yöntemdir.

Seanslarınızın, hem hijyenik hem de güvenli olduğundan emin olmanın tek yolu budur.
-Oynadığınız her bir oyuncağı bizzat kölenin almasını emredin. Kölenizin zihnini rahatlatmak için, kendi elleri ile temin etmesi en iyi yoldur, böylece yeni olduklarını görebilirler.

Bir köle, Dominant’ın işini kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor olmalı. Çoğu köle, sahiplerine bir seansa hazırlanmak için neler yapabileceklerini sorar, ancak getirebilecekleri bir şey olup olmadığını da sormalıdırlar. Farklı oyuncaklar getirmeyi teklif edebilirler ya da kıyafet ve kostüm konusunu Efendisine sorabilir.

Estetikten önce güvenlik.
Köle her zaman kendi sağlığını ön planda tutmalıdır.
Oyuncaklarınızı kullanmayı reddeden ve kendi oyuncaklarının iyi/temiz/yeni olduğu konusunda ısrarcı olan herhangi bir Dominant ile beraber olmayın. Efendi, sağlığınızla ilgili endişelerinizi kabul etmezse, o zaman sizinle olmayı hak etmiyordur.

Tıpkı bir kişi kendi diş fırçasını, geceliğini yanında getireceği gibi, köle de üzerinde kullanılacak materyaller için bir çanta hazırlamalıdır. Bu çanta, vücutları için iyi olan diğer öğeleri de içerebilir. Örneğin, bir köle belli bir yağ türüne alerjik veya duyarlı ise, kendi tercih ettiği markayı getirmelidir. Tüm BDSM oyuncakları ve gerekli göreceği diğer malzemeleri tıpkı bir deprem çantası gibi hazırlayıp, gerektiğinde alıp çıkmak üzere hazırda bekletmesi, her an çağrılmaya karşı iyi bir hazırlık olacaktır.

Köle, istediği şeylerin tümünü getirse de, Dominant çantadaki tüm oyuncakları olduğu gibi kullanmak da isteyebilir veya kölenin hayal ettiği şeyden farklı bir şekilde kullanmayı da seçebilir.
Efendi, çantadaki BDSM oyuncaklarını önceden görmediği için o an seçme şansı bulacak. Bu sistem aslında iki taraf içinde oldukça heyecanlı ve daha güvenlidir.

Sevgiler.
Önceki İçerikDeneyimsiz Bir Efendi ile Olmak
Sonraki İçerikYeni Köle, Yeni Kurallar Demek midir?
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.