Mistress nedir? Çok saçma değil midir?

1

Evet, mistress nedir? bir erkeğin kadına diz çöküşü veya her ne kadar aynı anlama çıksa da, bir kadının erkeğe hükmedişi. Bir kadının bir kadına hükmetme isteği değil. Bir kadının bir erkeğe hükmetme durumundan bahsediyorum.
Çok saçmadır.

Neden?

Öncelikle, sadece yatak fantezisi içinse bu, olabilir. Bunu bi kenara not edelim. Yatakta aşağılanmak istiyorum, canımın acımasını istiyorum diyen bir erkek olabilir bunu saçma bulduğum yok.
Ama bunu Lifestyle ‘a çevirmek başlı başına bir saçmalıktır.

Bu satırdan sonrası Life style düşünenler içindir. Olur olmaz üstünüze alınmayın amına koyayım.
Şimdi yazacaklarımı bir üstünlük olarak görüp görmediğimi sabahlara kadar tartışabiliriz.
Erkekler ve kadınlar ontolojik anlamda eşittir, buna kimsenin itirazı olabileceğini sanmıyorum; fakat Vücut yapısı, evrimsel geçmişi, vücudun salgıladığı farklı türde hormanlardan dolayı erkek ve kadının arasında fark olduğunu görmeyen, köroğludur. Kadınla erkek arakasında farklar vardır, fark olması demek, biri diğerinden üstündür demek değildir. Fark ve üstünlük başka şeyler. Bazı konularda kadınlar üstün gelebilirken bazı konularda erkekler geliyor olabilir, bu az önce saydığım farklılıkların getirisi ya da götürüsü. Erkek, kadına göre doğuştan gelen fiziksel bir güce sahip. Testosteron sağ olsun. Evet biz kas gücü olarak kadınlardan güçlüyüz.
E durum böyle iken, diz çökmüş, ayakların altını yalayıp, bir yandan sırtına kırbaç yiyen adamın, kafasının bi’şeye bozulup, ayağa kalkıp o kadının ağzını burnunu kırabilecek kas gücü ve yetisi var mı? Spesifik durumlar hariç evet var.
O zaman bu bir oyundur. Kimse gelip bana yaşam tarzı demesin, o adam seni istediğinde “döver”.

“Sokarım misinede tressinede” der. Ağzının ortasına koyduğunda sümük gibi yapışır yere, kırbacı da bir tarafına sokar. Sonra ama ben sahibeydim eğil köpükk derken ağlıyor olursun.

“Bunu istiyorum” diyen erkeklerin büyük kısmının, kadın bulma uğruna “gerekirse suratıma sıçsın abi.” dediğini biliyorum.

Bir de google’a mistress yazdıklarında. Görseller kısmındaki afetleri görüyorlar. “Olur, olur köpeği de olurum.” diye ilk gördüğü platforma “Sahibemi arıyorum” ilanı veriyor.

Bakınız, erkek burada rol yapıyor, kadını becerebilmek, hiç değilse dokunabilmek, hadi o da olmadı koklayabilmek için, bunu yaptığının bilincinde.
Fakat kadın bu duruma kaptırmış gidiyor.
Ağzınızı kırarlar kızlar, kırarlar. Google’a erkek köle arıyorum, yazmadan önce bunu bir düşünün.
Tüm bunların yanı sıra, safiyane duygularla tamamen itaat etmek isteyen erkek ve tamamen hükmetmek isteyen kadınlar da, gayet tabii var. Ne de olsa tüm genellemeler yanlıştır.
Fakat ben, erkeğin diz çöküp kadının baskın olduğu her sahneye yapmacık olarak bakıyorum. 


Google’a “mistress nedir” yazıp buraya düşenler ve cevap arayanlar için yanıtlamış olayım. Bir bok değildir, siktir edin.

Son olarak eğitim programlarını açtığımda, bazen 1 mistress adayı da alıyorum. Fakat bir erkeğe değil kadına hükmedecek bir mistress adayı seçiyorum. Erkeğe hükmedebileceğini düşünen mistress adayları, sayfayı hızlıca kapatabilir.
Sevgiler.

Önceki İçerikNeden Efendinin Kararları?
Sonraki İçerikBDSM ve Güven
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.