Çoğu insanın orgazm kontrolü egzersizi ile yaşadığı problem, genellikle göründüğünden daha kolay olduğunu düşünmesidir. Köleye orgazm olmamasını söylediğinizde buna dayanamaz ve genelde olur. Keşke olmasa ama o kadar kolay değil. Orgazm kontrolü eğitimi ile ilgili problem genellikle köle için orgazmı nasıl kontrol edeceğini anlamada yatar.
Bir Efendi/Köle ilişkisinde, kölenin orgazma ulaştığını ve vücudunun doğal orgazm tepkisini anlamanız gerekir. Bu temelleri öğrenemiyorsanız etkili bir bdsm orgazm kontrolü eğitim programınız olmayacaktır. Köleniz sizin tarafınızda herhangi bir güçsüzlük görür görmez gider. Neydi? Kontrolsüz güç, güç değildi.

İlk önce yapmanız gereken şey, kölede orgazmı neyin tetiklediğini öğrenmektir. Bu basit bir görev gibi görünüyor, ancak bazı kadınlar için geçerli olanlar, bazıları için geçerli değildir. Beş parmağın beşi bir değildir. Orgazm kontrolü eğitiminin başlangıcı, kölenizi orgazma hazır hale getiren şeyi keşfetmektir. Onu orgazm noktasına getirirseniz ve ardından orgazm yoksunluğu aşamasına geri dönerseniz iyi bir başlangıç yaparsınız.

Daha sonra, daha önce onu tahrik etmeyen şeylerden orgazm olması için kölenizin yol haritasına geçebilirsiniz. Örneğin, hem orgazm olabileceği noktaya temasta bulunup hem de anal yola baskı uygulayabilirsiniz. Başka tür teşviklerden dolayı orgazm olduğu hissi yarattıktan sonra, mümkün olduğunu düşündüğünüz daha pek çok yoldan orgazmı kontrol edebileceksiniz.

GIF

Aynı zamanda, sözlü aşağılamada bulunarak o an orgazm olmasını önleyebilirsiniz. Bu, alışkanlıklarını değiştirmeye ve uyarıma nasıl tepki vereceğini değiştirmeye başlayacak.

Orgazm kontrolü eğitimindeki bir diğer araç da köle için mastürbasyon. Köle eğitimi sırasında köleyi karşınıza alıp, masturbasyon yaptırabilir, yükselmeye başladığında durdurabilirsiniz. Bu, kendisini orgazm haline getirme arzusunu kontrol etmeye ve o kontrolü size vermesine yardımcı olacaktır.

Orgazm kontrol eğitimi, köle üzerindeki kontrolünüzü arttırmaya yardımcı olacak birçok farklı varyasyon ve seviyeye sahiptir. Kölenizin “normal” orgazm ile ilişkili hislerini değiştireceksiniz.
Orgazm olmaması gerektiğinde eğer olduysa, cezalandırılmalıdır.

Kölenizin orgazmını kontrol edebildikten sonra, cinsel tatminlerini tam olarak kontrol edeceksiniz. Birçok köle için bu, itaat etmek için yeterlidir. Kadınlara ya da erkeklere köle olmak istiyorum diyen kişilerin genelde en çok ilgisini çeken konu budur; fakat, bu 1-2 seansta oluşturulabilecek bir şey değil, uzun bir programdan sonra kazanılacak bir yetidir.
Köle eğitimi uzun ve zorlu bir süreçtir, orgazm eğitimi bu eğitimin sadece bir parçasıdır.

Sevgiler.

Önceki İçerikKöleyi Tasmalamak
Sonraki İçerikKomutlarla Orgazma Ulaşmak
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.