Seks Olmadan BDSM

0

Bazıları için, kırbaçlama, cezalandırma ve acı ile oluşturulmuş olan adrenalin yüzünden, tahrik hat safhaya ulaşıyor ve seks başlıyor. Ancak bazılarının istediği şey sadece boyun eğmek ve itaat edebilmektir. Bazen, iyi vakit geçirebilmeniz için cinsel ilişkiye ihtiyacınız yoktur. Yine de BDSM hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bdsm nedir adlı makaleye ve benzerlerine göz atabilirsiniz.

Seksten ziyade çoğu zaman sadece Efendilerinin sözlerini dinleyip, emirlerini yerine getirmek onları mutlu etmeye yeter. Fakat, seks olmadan kölenin her şeyine ulaşmak ve kontrol etmek zor olabilir, seksi tamamen ilişkiden çıkartamazsınız, bundan bahsediyorum.
Köle bu konuda da hizmet verebilir halde hazır beklemeli. İstenildiğinde kendisini sunması gerektiğinin bilincinde olmalı.

Köle ve Efendi ilişkisi için seks aslında hayati bir olgu değildir çünkü kontrol kendi başına yeterince güçlüdür. Seks motivasyon kaynağı olarak kullanılırsa, eğitim yeterince güçlü olmayabilir. Yani seks bir ceza ya da ödül olmamalı. Köle, Efendisinin istediği şeyleri yapmak için istekli olmalı, çünkü ödül kazanmaktan değil, sahibini memnun etmek için yapıyor olmalı. Sadece ödüller için hareket eden bir köle, sonunda Efendisine sorun çıkartacak bir köledir. Şımarık bir köleye sahip olmak istiyorsanız bu yolu seçebilirsiniz.

BDSM sevenlerin arasında sekssiz BDSM oldukça yaygındır. Fakat cinsel ilişki BDSM ile daha da bi keyif vericidir ama önemli değildir, bazen DDLG ilişkisi de seksten arındırılmış olabiliyor.
Sevgiler.

Önceki İçerikBDSM’de Yaralanmayı Önlemek
Sonraki İçerikDeneyimsiz Bir Efendi ile Olmak
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.