Siktirin Gidin

0

Bir hayalin gerçek olması kadar hayal kırıcı bir şey yoktur. Diyor Haldun Taner.

Kimi insan için çok doğrudur bu söz. O insan, ulaşmayı değil, ulaşmaya çalışmayı sever ve ulaştığına emin olduğunda başka yerlere yelken açar; fakat bu durumda bazen bu ulaştığı şeyden kopamaz. Yine de yeni bir koşturmacaya başlamaktan da kendini alıkoyamaz, yani ne yardan geçer ne serden.

Bazense elde ettiği şeyden vazgeçmek ister ama onu elde edene kadar verdiği sözlere, tutumuna ters düşeceği için bu vazgeçiş, bir yolunu bulup da bırakamaz kazandığı şeyi, sırf kendine ters düşmesin diye.

İşte bu noktada elde edilen kişi bunları görmeli ve “siktir git” demekten çekinmemeli.

Şüphesiz ki aslında başka şeylere doğru uçan kişi, diğerine siktir git demiştir aslında, sadece bunu söyleyebilecek cesareti yoktur. Cesur olun ve gerektiğinde onun yerine kendinize siktir git deyin.

Siktir git.

Önceki İçerikPet Play Nedir?
Sonraki İçerikTrample Nasıl Yapılır
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.