Soru: BDSM’e Ne Kadar Talep Var?

0

Hepimizin sırları vardır ve bu sırlar toplumun hoşgörü ile yaklaşmayacağını düşündüğümüz konular ise, onlar daha bir derinde saklanır, hele ki cinsel fantezilerden bahsediyorsak, ser verilir sır verilmez deyim yerindeyse.

Durum bu iken, kimse kimseye cinsel hazlarından ve isteklerinden bahsetmezken, BDSM eğilimi olan kişiler kendilerini çokça yalnız hissedebiliyor. Bu sebepten olsa gerek, kiminle konuşsam, “gerçekten çok yazan oluyor mu size” minvalinde sorulara maruz kalıyorum.
Evet oluyor, hatta belki sınıf arkadaşın dahi yazanların arasındadır ve sen hiçbir zaman bunu bilemeyeceksin, tıpkı diğer insanların, senin bu eğilimini hiçbir zaman bilemeyeceği gibi.

Ağzı olanın konuştuğu ve pek tabii lafla peynir gemisinin yürümediği için, sizlerle bdsmakademisi.com’un günlük istatistiklerini iki farklı kaynaktan alarak paylaşacağım.

istatistik1

İstatistik 1   istatistik2İstatistik 2

İki farklı platform da hemen hemen aynı sonucu veriyor. Günlük 1.100 farklı ziyaretçinin yaklaşık 6.500 sayfayı okuduğuna dair bir sonuç bu. Tabii bu okurların hepsi, bir BDSM ilişkisi yaşamak istiyor, bunu arzuluyor demiyorum. Gelen mail sayısını da paylaşmak isterim. Geçen ayın, haftalık ortalaması 42 adet.

Ezcümle; biliyorum, yalnız ve tek başına hissediyorsunuz ya da hiç değilse çok nadir ve az sayıda kişinin ilgi duyduğunu düşünüyorsunuz. Lakin durum o değil. Diğer insanlar da, tıpkı sizin yaptığınız gibi sosyal ortamlarında bundan bahsetmiyor. Arkadaşlarınızla bir sohbet ortamında konusu açıldığında, bazılarının “ya çok saçma, sapıklık resmen” diyor olmaları, akşam bunu hayal ederek mastürbasyon yaptığı ihtimalini yok etmiyor.

Yalnız değilsiniz, çok farklı değilsiniz. Hele ki hasta mı? Hiç değilsiniz. Bu hastalık konusunu da tıpkı bu konu gibi çok fazla irdelenen bir konu olduğu için, yapılan çalışmaları Köle Olma İsteği Hastalık mıdır? Başlığından inceleyebilirsiniz.

Sevgiler.

Önceki İçerikEfendi Köle İlişkisinde Şiddet Şart mı?
Sonraki İçerikBDSM ve Korku
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.