Dişil Otorite Nasıl Olmalı?

Cevaplandı
0
0

Ben BDSM ile 7 ay önce köle olduğunu öğrendiğim bir adam sayesinde tanıştım.. Bu adamın ilk başta köle olduğunu bilmiyordum.. Benim ilgi duyduğum bir alanda bilgili ve zeki bir adam oldugu için  BDSM yi araştırmaya kitaplar okumaya başladım.. Felsefesini anladım ama uygulama yapamıyorum.. Kendimi komik hissediyorum ilkokul müsameresinde gibi..  Hiç deneyimim yok işlerde sarpa sardı..

Yani aslında kendimde ne sahibe ne köle potansiyeli görmüyorum.. Adama artık hiç bir ilgim kalmamasına rağmen beni sinirlendirdi ve hırs yaptım..  İnternetteki sahibelerde lanlu lunlu konuşuyor.. İstediğim böyle bir sey değil zaten onlar eskort sanırım örnek alabileceğim sahibe bulamıyorum.. Sitenizde dişil otoriteden pek bahsetmiyorsunuz bu konu hakkında bilgi alabilir miyim?

En iyi cevap
3
0

Bazı uygulamalar ufak tefek değişiklikler gösterse de, dişil ya da eril otorite olarak varyasyonlara ayrılmaz BDSM içerisindeki otorite. Dolayısıyla yazılarımın hemen hemen hepsi iki cinsiyet için de uygundur.
Bunun dışında, kendinde bunu göremiyor ve sadece hırs yüzünden devam ettirmeyi düşünüyorsan söylediğin gibi, yapma.

Bu şekilde, ilerlenen bir ilişki iki taraf için de can sıkıcı bir hal alacaktır. İnternette şahit olduğun sözde sahibelerin üslupları ise senin de fark ettiğin gibi, yapay ve komik, gerçek BDSM bu değil:)

Sevgiler.

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*