İtaatkar Biriyle Tanışmak İstiyorum

Cevaplandı
-1
0

Öncelikle herkese merhaba,

Kısaca kendimden bahsedeyim. 30’una merdiven dayamış, maddi durumu yerinde,kariyerli ve eğitimli biriyim. Dışa dönük biri olduğum söylenebilir. Yeni insanlarla tanışmayı ve gezmeyi çok severim. Bu kadarlık bir özet geçsem şimdilik yeterli olur çünkü kendimi tanıtmaktan çok karşımdakinden ne beklediğimi yazmam daha doğru olur, konuştukça zaten karşımdaki kadının benle ilgili bir fikir edinebileceğini düşünüyorum.

– Dominant biriyim, bu sebeple submissive birini arıyorum. Sadece cinsellik anlamında değil, duygusal/psikolojik anlamda da bana çok bağlı olmasını istiyorum.
– Gezmeyi kesinlikle sevmeli, ondan istediğim şekilde benim gezi planlarıma uymalı. Yeri gelir kamp yaparız, yeri gelir tatile gideriz. Dediğim gibi dışa dönük biriyim
– Olayın cinsellik boyutu dışında doğru düzgün konuşabileceğim, kültürlü biri olması her zaman tercihimdir. Karakter olarak olgun biri olmalı
– Yaşı hiç önemli değil, düşünce olarak uyuştuktan sonra yaşın rakamdan ibaret olduğunu düşünüyorum.

Konuşup, bir ilişkiye başlamamız durumunda sub tarafı tüm haliyle kabullenip, saçından tırnağına kadar sahiplenebilirim. Rasyonel, mantıklı kararlar veren biriyim ancak sevdiğim insanlara hayatlarında kendi ağırlığımı hissettirmek beni çok mutlu ediyor…………….

En iyi cevap
4
1

BDSM Akademisi; partner bulma, edinme, edindirme, sahiplendirme, buluşturma, organizasyonlar düzenleme sitesi değil, salt bilgi edindirme sitesidir. İletişim sayfasında da yazdığım gibi

“Eğer ‘nereden partner bulabilirim?’ diyecekseniz, Google arama motorunu -ki kendisi bu konuda iyi bir ‘motor’dur- kullanarak; yerli yersiz -ki çoğu zaman yersiz olurlar- birçok web sitesine ya da uygulamasına ulaşabilirsiniz.
Kendimi muhabbet tellalı olarak görmediğim için, ‘birini nasıl bulabilirim’ temalı mailleri, yanıtsız bırakmayı tercih ediyorum.”

Sevgiler.

1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*