Sorular, sorular.

3

——————
Merhaba, bir kaç ay önce bir kaç şey sormak için yazmıştım, belki hala hatırlıyorsunuzdur.
Ben bir şeyi merak ediyorum, burada yazdıklarınızı okumayı çok sevsemde tecrübesiz hatta art niyetli insanları bilgilendirip, bu konuya teşvik etmiş olmuyor musunuz?
Umarım yanılıyorumdur, cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.
——————
Yollayanın izni ile yukarıya kopyaladığım mail, sanırım bir soru işareti.
Cevaplayacağım.
Hayır, buradan edindiği bilgiler ile kimse bu işe başlayamaz. Burada teknik, strateji ya da başka bir uygulama detayı vermiyorum. Vermeyeceğim de. Burada, köle ya da efendi seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, hadi diyelim seçildi. Seçildikten sonra nelere dikkat edilmesi gerektiğini yazıyorum. Yazmaya devam edeceğim.
Ama bazen “size akıl verende kabahat” demiyor da değilim hani.
Burası adreste de yazdığı gibi bir akademi. Buradan gerçekten istekli adaylara ulaşıp. Zamanımın büyüğünü onların yetişmesine ayırıyorum. Kalan küçük zamanlarımda ise, buraya notlar düşüyorum.
Sevgiler.

Önceki İçerikZarif Bir Köle Olun – Köle Nasıl Davranmalı
Sonraki İçerikBondage Uygulamalarına Başlamadan Önce
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.