Tam Zamanlı Bir İlişkiye Geçmek

0

Birçok Efendi, bunu yapmak istediğinden emin olabilir, ancak yaptığı ya da yapacağı işte iyi olması gerecektir. Başkasını eğitmek zor bir iştir, birçoğumuz kendini bile eğitemezken. Ciddi bir odaklanma ve titizlik ister. Önce BDSM nedir ve ne değildiri iyice bi’ incelemeli.

Efendi adayları, rolleri hakkında emin olmalıdır. Bir Efendi, yeni bir köle, özellikle de tam zamanlı olarak çalışmayı düşündüğünde, evet demeye karar vermeden önce çok düşünmelidir. Fantezi için kurduğunuz Efendi/köle oyunları ile bir kölenin sorumluluğunu almak aynı şey değildir.

Lifestyle BDSM

Tam zamanlı bir köleye sahip olmak çok eğlenceli gözükebilir, ancak porno filmlerinde görüldüğü kadar kolay ya da seksi değil. Tıpkı herhangi bir ilişki gibi, zor bir iş olacak ve zaman zaman çok yorucu olacak. Kölenin sorumluluklarına hazır olduğunuzdan emin olun. Elinize aldığınız şeyin bir hayat olduğunu unutmayın.

Eğitim planları oluşturmanız gerekecek – Sadece köleyi karşınıza alıp etrafa emirler püskürtemezsiniz. Bu kesinlikle sürecin bir parçası olsa da, eğitim sırasında bazı hedeflerinizin de planlanması gerekir. Bu, onun ilerlediğinden ve etkili bir şey yaptığından emin olmanıza yardımcı olacaktır.
Eğitim planlarını değiştirmeniz gerekecektir – Kölenizde ilerleme gözükmüyorsa, eğitim planını değiştirmeye hazır olmanız gerekir.
Cezalandırmaya ve övgüye hazır olmalısınız – cezalandırmaya ve övgüye hazır olmak, tam zamanlı bir Efendi olarak rolünüzün büyük bir parçasıdır.

Bir kölelik sözleşmesi hazırlayın – Köle ile birlikte, oturun ve ikinizin de anlaşmanın bir parçası olarak ne yapacağınızı ana hatlarıyla belirten bir sözleşme yapın.
Kölenin beklentileri hakkında konuşun.
İkinizin de fantezi ve gerçeklik arasında fark olduğunu anladığınızdan emin olun. Bu deneyim bazen zor olacak.
Muhtemelen ikinizin de farklı beklentileri olacaktır ve bu normal, ortak payda da buluşmanız gerekecek.

Tarafların birbirini bir iki hafta kadar deneyip gözlemlemesinde her zaman fayda vardır.
Bu, işlerin yolunda gidip gitmediğini anlamanız için yeterli zamanı verecektir.

Başkalarına hükmetmeyi öğrenmeye yeni başlayacak olan bir Efendi iseniz, şimdi tam zamanlı bir ilişkiden uzak durmanız daha iyi bir fikir olabilir. Temelleri öğrenin ve size tam zamanlı hizmet sunacak birini seçmeden önce birkaç kez tek gecelik efendi/köle fantezileri kurun bir sub ile.
Sevgiler.

Önceki İçerikKişi Neden Köle Olmak İster?
Sonraki İçerikBDSM ve Eğlence
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.