Trample Nasıl Yapılır

2

Trample; ezmek, çiğnemek anlamalarına gelen bir kelime ve BDSM terminolojisine de aynı anlamda girmiştir.

Her ne kadar tavsiye etmiyor olsam da, yine de trample uygulamalarını katacaksanız görüşmelerinize, dikkat etmek isteyeceğiniz şeyler var.

Tercih etmediğim, çünkü uygulanışını doğru bulmadığım bir yöntemdir trample. Yine de trample nasıl yapılır ya da yapılmazdan bahsedelim.

Öncelikle, topuklularınızdan kurtulun. 

Trample Türkiye

Sanırım 5 yıl önce, yanlış hatırlamıyorsam Londra’da bir çiftti. Trample esnasında partnerinin boğazına ayakkabısının topuğu girdi ve öldü.
Evet, öldü ve bu çok normal, ince topuklular bir yerlere girmeye müsait. Kölenizi ezerken topuklu değil, hiçbir ayakkabı kullanmamaya özen gösterin.

Üzerinde zıplamayın. Trample Türkiye ve birçok yerde, birinin üzerinde zıp zıp zıplamak sureti ile vuku buluyor.
Vücudunuzun tüm ağırlığı, kilonuz ne kadar olursa olsun, ayaklarınızın altındaki kişinin kaburgalarını kırabilir.
“Ne olacak benden, tüy kadarım zaten” demeyin.
Vücudunuzun tüm ağırlığını, yer çekiminin de size verdiği kuvvete dayanarak, birinin göğüs kafesinde zıpzıp zıplatırsanız. Kaburgalardan biri kırılabilir ve ciğere saplanabilir.
Kısacası, ölebilir.

Yüz ve boyun çevresinden uzak durun.
Elmacık kemiği kırılmaya müsaittir, farkında olmadan boğazına uyguladığınız bir baskı ile, kölenize ciddi hasarlar verebilirsiniz.
Çene kemiği her ne kadar sağlam olsa da, yerinden oynayabilir.

Trample uygulamalarınızı çıplak ayakla ve bir yerde oturarak yapın. Vücudunuzun tüm ağırlığını vermemeye özen gösterin. Taşıyacağı ağırlık ayaklarınızın ağırlığı olsun sadece.
Peki trample nedir?
Kölenizi fiziksel olarak ezmek isteyebilirsiniz, ikiniz de bundan zevk alıyor olabilirsiniz; ama amacınızı iyi belirleyin. Onu ayaklarınızın altına almak mı? Avucunuzun içine almak mı?

Ne diyordum? Önce güvenlik. Neden diyordum? Ölmeyin diye.
Sevgiler.

Önceki İçerikSiktirin Gidin
Sonraki İçerikBDSM Terminolojisi
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.